ВІДКЛЮЧЕНІ

Вистава драмою Моріса Панича “Спостерігачі” Сумського академічного театру імені Михайла Щепкіна в рамках IV Міжнародного фестивалю театрів ляльок “І люди, і ляльки – 2018”.

Для глядачів, котрим виповнилось 16 років.

Вистава “Відключені” за п’єсою Моріса Панича “Спостерігач” написана в Канаді 1995 року і вже встигла завоювати увагу глядача в усьому світі. Це твір про те, як життя іноді обманює нас, роздуми про наші мрії на краще та про природну самотність людини. Сюжет доволі простий. Племінник приїжджає доглядати помираючу тітку заради квартири. У процесі вистави з’ясовується, що він не просто банківський клерк, а дуже складна особистість. Зокрема, він носить рожеві леггінси та мріє полетіти в космос. Його самотня тітка, також не просто стара жінка, а можливо й взагалі не тітонька… Сучасна людина проводить багато часу у віртуальному світі, і не завжди “включається” до світу навколишнього. Саме тому “щепкінці”, через формат жартівливої гри віч-на-віч, намагаються “включити” зазвичай пасивного глядача в проблематику героїв. Нелінійний сценічний монтаж та глибока драматургія, не побутовий спосіб існування актора, метафоричний реквізит та жива прозора атмосфера – ось, що пропонують глядачу щепкінці.

Режисер-постановник – Антон Меженін
Художник-постановник – Алія Меженіна

Дійові особи та виконавці

Грейс – Дмитро Некрасов
Кемп – Владислав Писарев

Шановні глядачі, будь ласка, приходьте вчасно, якщо ви запізнитесь, то не зможете потрапити на виставу. Дякуємо за розуміння!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *