ЛЕГЕНІ

Пластична драма-піар за п’єсою Данкана Макміллана Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру в рамках  IV Міжнародного фестивалю театрів ляльок “І люди, і ляльки – 2018”.

Для повнолітніх глядачів.

Вистава зосереджує увагу на родинних стосунках між чоловіком і жінкою. Пара поки що не має дитини, але хоче цього з багатьох причин. Роздуми над цим провокують конфлікт. Але це – тільки привід виплеснути назовні справжні, відверті емоції. На свободу виходять страх, нерішучість, взаємні образи. Спроби виправдати це турботою про майбутнє ще ненародженої дитини зачіпають цілу низку проблем у взаєминах і ставлять питання про шляхи їх вирішення.Через промовисту пластику, занурення у психоделічну палітру звуків і вир емоцій виконавців історія довжиною в життя шукає способи заявити про спільну відповідальність чоловіка і жінки за прийняті рішення, якщо вони налаштовані на те, аби прожити разом роки і знайти в собі сили наповнити їх змістом.
«Самобутня, нешаблонна історія кохання… брутально чесна, гостра та сучасна. Це голос покоління, для якого невизначеність – це спосіб життя», – написала про п’єсу «The Guardian».

Режисура, сценографія –  Євген Мерзляков
Художник по костюмах – Тетяна Мерзлякова
Композитор – Артем Браташ

Дійові особи та виконавці

Жінка – Вероніка Золотоверха
Чоловік – Ярослав Грошев

Шановні глядачі, будь ласка, приходьте вчасно, якщо ви запізнитесь не зможете потрапити на виставу. Дякуємо за розуміння!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *