ОСІНЬ НА ПЛУТОНІ

вистава/перформенс/документ
Як доїхати?

Проект Сашка Брами

Місце – велика сцена

Тривалість – 1 година 30 хвилин без антракту

«Осінь на Плутоні» – це погляд на буття та цінності через призму людини, яка капітулювала перед часом і опинилася в полоні власної пам’яті та власного болю, людини яка ще не «померла», але й не «живе». Робота запрошує глядача подивитись в очі власним страхам і здійснити онтологічну експедицію в старість як таку. Психологічні та екзистенційні проблеми старості знаходяться на бекґраунді суспільного дискурсу – ці голоси тиші під впливом повсякденної рутини та масової культури витісняються в підсвідомість. Опрацьовуючи їх, автори вистави впродовж року перебували в тісній взаємодії з мешканцями геріатричного пансіонату і цей досвід був трансформований в художнє висловлення, наскрізною ниткою якого є сум вічної душі за досконалим світом. Міждисциплінарний метод роботи дав можливість об’ємніше відтворити відчуте, побачене та почуте – вистава створена на перетині документального та лялькового театру, танцювально-перформативних практик та просторового аудіо-дизайну.

Концепція/драматургія/постановка: Сашко Брама спільно з Андре Ерленом (Німеччина) та Марією Бакало

Ляльки: Оксана Россол, Олександр Сергієнко

Surroundsound: Тімур Ґоґітідзе

Звукозапис/обробка звуку: Фауст

Фото/дизайн: Мар’яна Клочко

Програмне забезпечення: Дмитро Макара

Технічне забезпечення: Сергій Червоний

Стратегічний супровід проекту: Вікторія Бриндза

PR-менеджмент: Наталі Куєрол (Велика Британія)

Фінанси/документація: Тетяна Лежанська

Арт-терапія: Олена Барбул

Перформери: Анастасія Лісовська, Валерія Котеленець, Андрій Бучко, Юрій Шоробура, Юрій Сулик, Марічка Кміть, Маргарита Підлужна

Проект реалізовано за підтримки Ґете Інституту, Британської ради в Україні, Львівської міської ради, краудфандингової платформи «Спільнокошт».

Прем`єра – 23 січня 2016 року

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *