“ПЕРЕМІЩЕННЯ | Motion”: французька весна у Львові

9-го квітня в рамках Фестивалю театрів в театрі Лесі відбудеться танцювальна вистава на основі сучасного балету з елементами хіп-хопу «ПЕРЕМІЩЕННЯ I Motion».

Режисер, французький хореограф Браїм Бушелагем обрав для цього проекту групу з 12 українських танцюристів.

Сцена – чистий аркуш, як порожній екран, на якому змінюються кадри з фільму. Простір танцю, місце для креативу та хореографії, де 13 танцівників напишуть свою власну історію, яка не залишить осторонь нікого з глядачів. Граючи виставу у межах цього квадрату та поза ним, надихаючись переходами між відео і танцем, Браїм Бушелагем працює над створенням ігрового простору, поєднуючи енергію брейк-дансу та властивої йому ліричності. Таким чином, іде процес творення безпосередньо під час гри. Сюжетна лінія цієї вистави базується на принципах кінематографічного монтажу та використанні цифрових технологій, а створені образі, що розкривають танець хіп-хоп світові через незвичні для нього медіа.

Тривалість: 1 година

Команда

Хореографія: Браїм Бушелагем

Виконавці: Yudin Anton (Bboy Kinder), Kurlov Mykhaylo (Bboy Minik), Denis Semenykhin (Bboy Gimnast), Bulka Taras (Bboy Bulka), Pavlenko Kateryna (Bgirl Kate), Prokopenko Serhii (Bboy Uzeerrock), Siktoria Le (Bgirl Kim), Oleksiy Bulgakov (Bboy Robin), Hlib Dotsenko (Bboy Gleb), Andrii Kurnosov (Bboy Intact), Ramin Akhundov (Bboy Ramin), Denys Lukashuk (Bboy Den) et Brahim Bouchelaghem (Bboy Brams)

Асистент: Олексій Булгаков

Музика: r.roo (Андрiй Ругару)

Відео: Mr Nuage

Освітлення: Philippe Chambion

Продакшн: Compagnie Zahrbat

Ко-продакшн: Французький інститут в Україні, Київський національний академічний театр оперети

За підтримки Єврорегіональної метрополії м. Ліль та Французького інституту м. Париж, міста Рубе, регіону Haut de France та Депертаменту культури Нор-Па-де-Кале Пакарді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *