БАБА ПРІСЯ

драма

за п`єсою Павла Ар`є «На початку та наприкінці часів…»
тривалість – 2 години без антракту

місце – велика сцена
для повнолітніх глядачів

Жанр вистави “Баба Пріся” можна було б визначити як «сучасна українська народна трагікомедія». У драмі йдеться про сім’ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній «дуже, дуже, дуже стара» баба Пріся — дещо інфернальна героїня, котра товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби і якось у війну зарізала дванадцятьох німців. З нею живуть онук і хвороблива донька, яку свого часу покинув чоловік.

Режисер – заслужений діяч мистецтв України Олексій Кравчук
Художник – Олексій Хорошко

Діють:

Баба Пріся – лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка Олег Стефан
Вовчик, Батько – Сергій ЛитвиненкоВасиль Сидорко; Ярослав Федорчук
Слава – Зоряна ДибовськаАнна Єпатко
Дільничий – Іван Довгалюк
Русалки-радіо-Свобода – Наталія Довгалюк; Марія ГородечнаОксана Цимбаліст; Галя-Марія Павлик

Прем`єра – 20 лютого 2015 року

5 thoughts on БАБА ПРІСЯ

  1. Вчора пощастило побувати на цій виставі і доречі взагалі вперше в цьому театрі. 2 години промайнули на одному подиху. Було і смішно і болісно до сліз. Велика подяка всім , хто працював над цією виставою. Автор підіймає такі теми нашого суспільного життя, що стосуються майже кожної людини у нашій державі. Чорнобиль – це лише приклад того, що відбувається з людьми після великої катастрофи у нашій державі. А скільки таких катастроф було вже після Чорнобиля? Поговорили , зняли сюжети для новин і все. Начебто держава існує окремо від людей. Спочатку лунає : « Так, ми вам допоможемо, потерпіть трохи.» Розробляються програми, прописуються кошториси , а як до справи – то самий пшик. Держава самоусувається від даних проблем. Мовляв, ви якось там самі розбирайтесь.
    Дякую ще раз акторам! Був дуже вражений. Треба щось змінювати в суспільстві, треба.

  2. Баба Пріся вразила мене до глибини душі.Головна героїня правдива українська баба,яких вже мало залишилось.Актори майстри своєї справи,дуже рада ,що відвідала театр.

  3. Вже в котре приїздю з іншого міста до цього театру, гра акторів на вищому рівні, а теми вистав просто не можуть не зачепити душу. Дякую вам за творчість!

  4. Вистава вразила. Оригінальна постановка, непересічний сюжет. За комедійністю криється глибока трагедія, яка не залишає можливості на найменшу байдужість.
    Акторська гра на досить високому рівні. Олег Стефан (Баба Пріся), здається, неперевершений.
    17.02.2020 Людмила

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *