БАБА ПРІСЯ

драма
Як доїхати?

за п`єсою Павла Ар`є «На початку та наприкінці часів…»
тривалість – 2 години без антракту

місце – велика сцена
для повнолітніх глядачів

Жанр вистави “Баба Пріся” можна було б визначити як «сучасна українська народна трагікомедія». У драмі йдеться про сім’ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній «дуже, дуже, дуже стара» баба Пріся — дещо інфернальна героїня, котра товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби і якось у війну зарізала дванадцятьох німців. З нею живуть онук і хвороблива донька, яку свого часу покинув чоловік.

Режисер – заслужений діяч мистецтв України Олексій Кравчук
Художник – Олексій Хорошко

Діють:

Баба Пріся – лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка Олег Стефан
Вовчик, Батько – Сергій ЛитвиненкоВасиль Сидорко; Ярослав Федорчук
Слава – Зоряна ДибовськаАнна Єпатко
Дільничий – Іван Довгалюк
Русалки-радіо-Свобода – Наталія Довгалюк; Марія ГородечнаОксана Цимбаліст; Галя-Марія Павлик

Прем`єра – 20 лютого 2015 року

4 thoughts on БАБА ПРІСЯ

  1. Вчора пощастило побувати на цій виставі і доречі взагалі вперше в цьому театрі. 2 години промайнули на одному подиху. Було і смішно і болісно до сліз. Велика подяка всім , хто працював над цією виставою. Автор підіймає такі теми нашого суспільного життя, що стосуються майже кожної людини у нашій державі. Чорнобиль – це лише приклад того, що відбувається з людьми після великої катастрофи у нашій державі. А скільки таких катастроф було вже після Чорнобиля? Поговорили , зняли сюжети для новин і все. Начебто держава існує окремо від людей. Спочатку лунає : « Так, ми вам допоможемо, потерпіть трохи.» Розробляються програми, прописуються кошториси , а як до справи – то самий пшик. Держава самоусувається від даних проблем. Мовляв, ви якось там самі розбирайтесь.
    Дякую ще раз акторам! Був дуже вражений. Треба щось змінювати в суспільстві, треба.

  2. Баба Пріся вразила мене до глибини душі.Головна героїня правдива українська баба,яких вже мало залишилось.Актори майстри своєї справи,дуже рада ,що відвідала театр.

  3. Вже в котре приїздю з іншого міста до цього театру, гра акторів на вищому рівні, а теми вистав просто не можуть не зачепити душу. Дякую вам за творчість!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *