ЗВІРЯЧІ ІСТОРІЇ

маленькі комедії на одну дію
Як доїхати?

Вікові обмеження – 14+
Театр 19 в рамках V Міжнародного  фестивалю театрів ляльок  
«І ЛЮДИ,  І  ЛЯЛЬКИ – 201
Тривалість – 1 год 40 хв


Автор – Дон Нігро
Режисер – Ігор Ладенко
Сценограф –  Олександр Абманов 
Хореограф-консультант – Юлія Даніленко 


«Звірячі історії» – це незвичайна, оригінальна, дотепна і глибока п’єса сучасного американського драматурга Дона Нігро, вперше поставлена ​​на українській сцені Театром 19 із м. Харків.

«Звірячі історії» – це маленькі комедії про тварин, схожих на людей, і про людей, схожих на тварин.

«Звірячі історії» – це смішні й зворушливі історії Миші, Бурундука, Котів, Папуг, Качкодзьоба, Бабуїна та інших звірів, які розповідають, розігрують, проживають, представляють актори:
Наталія Іванська, Данило Кузнецов, Микола Михальченко, Богдан Синявський.
у режисурі Ігоря Ладенко і сценографії та костюмах Олександра Абманова.


Прем’єра –  7 червня 2016 року
Коротка довідка про Театр 19.
Народився як група студентів акторського і режисерського факультетів Театрального відділення Харківського інституту мистецтв. 19 червня 2000 був показаний перший спектакль цієї групи. Група отримує назву – «ТЕАТР 19», в якому число «19» – щасливий талісман, який супроводжує всі успіхи молодого театру, – і виходить до широкого глядача.   
19 травня 2002 року «ТЕАТР 19» вперше грає спектакль на сцені Харківського Будинку актора, який став справжнім домом для нового театру.  За минулі роки «ТЕАТР 19» не тільки довів своє право на існування, але і став одним з лідерів недержавного театрального руху як Харкова, так і всієї України. Йому вдалося завоювати досить численну аудиторію. Здебільшого, це студентство і молода інтелігенція.   
За формою «ТЕАТР 19» цілком традиційний і позиціонується як театр акторських індивідуальностей, в якому режисура прагне, створюючи спектакль, – робити це, в першу чергу, «через актора», створюючи яскравий і цікавий акторський ансамбль.  


Шановні глядачі, будь ласка, приходьте вчасно, якщо ви запізнитесь не зможете потрапити на виставу. Дякуємо за розуміння!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *