Театр Лесі Українки спільно з партнерами – Освітнім центром з прав людини у Львові та Арт Центром Фабрика Повидла – запускає Школу Театру Лесі!
Ми презентуємо набір на перший курс Школи з унікальною програмою акторських тренінгів та інтерактивних воркшопів про різноманіття та інклюзивність, яку сформувала команда з Театру Лесі та Освітнього центру. Доданою вартістю Школи стане супровідна програма The black box від Фабрики Повидла, в рамках якої відбудеться низка публічних лекцій про сучасний театр від провідних практиків та теоретиків з різних країн.
Школа Театру Лесі відкрита для усіх – без огляду на стать, вік, орієнтацію чи віросповідання – хто хоче набути “м’яких” навичок  для дослідження себе через акторські практики та формувати спільноту на основах поваги, прийняття іншостей та різноманіття.
В цей крихкий для нас усіх час ми хочемо поділитися набутими знаннями і досвідами з іншими, аби знайти власну точку опори і далі вчитися #бутисобіціллю. Тобто бути в гармонії зі собою і з людьми довкола, знаходити сили і мотивацію вірити в цей світ і робити його кращим, починаючи з себе. 
Ми розробили програму тренінгів та воркшопів, якою 6 тренерів і тренерок поділяться з 15-ма учасниками нашого пілотного курсу і тим самим розпочнуть довготривалий проєкт Школи театру Лесі. 
Команда тренерів та тренерок:

  • Анна Єпатко працюватиме з тілом і пластикою, зонами комфорту та  прийняттям;
  • Василь Сидорко займатиметься роботою з текстом через розбір ситуації, прокладючи шлях від слова до дії;
  • Оксана Цимбаліст розкаже все про відчуття ритму та про те, як звук пов’язаний з рухом;
  • Володимир Бєглов відкриє цілий новий світ різноманіття, інклюзивних практик та прав людини;
  • Зоряна Дибовська продемонструє, що може твій голос і як звільнитись від страху говорити так, щоб тебе почули;
  • Михайло Понзель розвиватиме відчуття “тут і зараз” через тренінги і сценічний рух. 

Як взяти участь у Школі театру Лесі?
Пілотний курс буде безкоштовним, але у вигляді конкурсного відбору. Ми шукаємо 15 вмотивованих та рішучих людей, які готові стати нашими першими учасниками та учасницями. 
Для участі у відборі потрібно заповнити цю форму до 23:55 год. 27-го квітня 2021 р. 
Інші важливі деталі: 
30-го квітня 2021 р. – оголошення відібраних учасників та учасниць
4-го травня 2021 р. – початок занять у Школі театру Лесі 
з 4-го травня до 3-є липня 2021 р. – тривалість курсу (2 місяці)
Загалом заплановано 27 занять тривалістю 2,5-3 год кожне, які будуть відбуватися щовівторка і щочетверга (з 18:30) та щосуботи (з 11:00)

Проєкт реалізовується за підтримки Українського культурного фонду