Доброчинний онлайн-проект “Розвиднюється”

Упродовж тижня вистави львівських театрів можна буде переглянути онлайн. Доброчинний проект «Розвиднюється» стартує о 19:00 в понеділок, 30 березня, з вистави театру Лесі Українки «Люди». Щодня до п’ятниці, 3 квітня, театрали будуть транслювати свої вистави на живо на сторінці у Facebook.

Трансляція театральних вистав – це спільна ініціатива Освітнього центру з прав людини і трьох львівських театрів — Театру Лесі Українки, Театру «І люди, і ляльки», Les Kurbas Theatre. Серед вистав — і ті, записи які досі були недоступні для широкої аудиторії.
У вівторок виставу «Гамлет» покажуть актори театру «І люди і ляльки», у середу транслюватиметься вистава Театру імені Леся Курбаса «Ножі в курях, або Спадок Мірошника», у четвер театр «І люди і ляльки» покаже виставу «Пустостан». І остання вистава, яку покажуть у п’ятницю, від Театру Лесі Українки – «Мої родичі та інші покидьки».
«Розвиднюється» — це доброчинний проект. Під час трансляцій вистав відбуватиметься збір коштів на лікування театрознавиці Катерини Сегет, яка потребує великих грошей на лікування серця. Переказати кошти можна буде через QR-код під час трансляції або просто на картку Катерини Сегет.
Трансляція УСІХ ВИСТАВ відбуватиметься на сторінці Educational Center for Human Rights in Lviv / Освітній центр з прав людини y Facebook. Усі трансляції відбуватимуться о 19:00.
Репертуар:
Понеділок, 30 березня, 19:00
«Люди» (режисер Василь Колісник), вистава Театру Лесі Українки
Вівторок, 31 березня, 19:00
«Гамлет» (режисер Олексій Кравчук), вистава театру «І люди, і ляльки»
Середа, 1 квітня, 19:00
«Ножі в курях, або Спадок Мірошника» (режисер Володимир Кучинський), вистава Театру імені Леся Курбаса
Четвер, 2 квітня, 19:00
«Пустостан» (режисер Олексій Кравчук), вистава театру «І люди, і ляльки»
П’ятниця, 3 квітня, 19:00
«Мої родичі та інші покидьки» (режисер Ігор Білиць), вистава Театру Лесі Українки
Переказати кошти ДУЖЕ ПРОСТО!
Можна через QR-код під час трансляції або просто зараз на Катрусину картку Приват: 5168 7450 1636 8109


Матеріал взято з офіційної сторінки Educational Center for Human Rights in Lviv / Освітній центр з прав людини y Facebook та на сайті ZAXID.NET