Дорогі друзі!

Вітаємо Вас на сайті театру Лесі і будемо раді бачити на виставах!

Для того, аби Ваш візит був комфортним та приніс максимум задоволення просимо перечитати інформаційну довідку.

 1. Придбати квитки на наші вистави Ви можете в касі театру за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36, або на сайті gastroli.ua. На сайт продажу квитків ви можете перейти прямо з нашого сайту (в розділі “Афіша” оберіть виставу, котру бажаєте відвідати – натисніть рожеву кнопку “купити квиток”).
 2. Каса театру працює за таким розкладом: з середи по неділю з 14.00 до 19.00; понеділок і вівторок – вихідні; в інших випадках (вистави для дітей в першій половині дня, гастролі, гостьові події – за годину до початку події).
 3. Наш театр знаходиться дуже близько до центру міста. За 10 хвилин Ви можете пішки дістатись до нас від театру опери та балету. В інших випадках, Вам допоможе зорієнтуватись сервіс “як доїхати?”, що знаходить на нашому сайті (чорна кнопка на афіші обраної Вами вистави).
 4. Вхід на вистави, що відбуваються на малій сцені – через ворота і дворик з вулиці Бенедиктовича. У дворику встановлені велопарковки.
 5. Якщо Ви пересуваєтесь автомобілем, то зможете припаркувати його біля службового входу до театру на час вистави.
 6. Поки що, не встановлені велопарковки біля головного входу до нашого театру, але ми маємо це на увазі. Якщо Ви приїдете до нас велосипедом, то зможете залишити його в нашому просторому гардеробі.
 7. Зазвичай, вистави в нашому театрі розпочинаються о 19.00. Дуже просимо Вас не запізнюватись. Після третього дзвінка ми зачиняємо двері до театру аби не порушувати комфорт глядачів в залі та акторів і не відволікати їх.
 8. При вході до театру просимо відключати Ваші мобільні телефони або переводити їх у режим “В літаку”.
 9. Ви можете робити фото і відео під час вистав без спалаху та звуку. Дуже просимо при публікації матеріалів в мережі використовувати геотеґ – Театр Лесі Українки та хештеґ #театрЛесі.
 10. Багато наших вистав мають вікову позначку. Просимо Вас зважати на неї і не брати з собою дітей на вистави з відповідними мітками.
 11. В театрі працює гардероб, де Ви зможете залишати верхній одяг, парасолю, тощо.
 12. Право безкоштовного входу на вистави, за умови наявності вільних місць, мають студенти факультету культури і мистецтв ЛНУ імені Івана Франка та учасники бойових дій на сході України.

До зустрічі в театрі Лесі!