Резиденція відбудеться 22-27 вересня у місті Нітра у Словаччині в рамках фестивалю Divadelná Nitra. Open call триває до 17 липня.
Резиденція для театральних критиків V4@Theatre Critics Residency — це унікальна платформа для розвитку та вдосконалення навичок театральної рефлексії.
Резиденція пропонує учасникам та учасницям можливість переглянути та обговорити вистави 32-го Міжнародного театрального фестивалю Divadelná Nitra під керівництвом міжнародних лекторів, познайомитися з театральними професіоналами з Європи, взяти участь у спеціалізованому воркшопі та у дебатах з митцями/мисткинями і критиками/критикинями.
Організатори забезпечують проживання, обіди під час фестивалю, відшкодування витрат на проїзд (туди й назад; найекономічніший вид транспорту), надають квитки на вибрані постановки фестивалю в рамках основної програми та доступ до позапрограмних заходів.
Також в учасників та учасниць буде можливість долучитися до Консультативної програмної ради та допомогти у формуванні програми наступного щорічного фестивалю.
Заявки приймаються до 17 липня 2013 (включно)
Як подати заявку?
Необхідно підготувати такі документи англійською мовою:
- Аплікаційну форму, яка включає мотиваційний лист та коротку біографію
- Резюме окремим файлом
- Акредитацію для написання рецензії про фестиваль у місцевому ЗМІ (підтвердження від сайту, блогу чи журналу у формі листа про готовність опублікувати рецензію має бути додане до заявки англійською мовою).
Заповнені документи необхідно надіслати на електронну адресу локальної координаторки відбору — Вікторії Швидко ([email protected])
Після фестивалю учасники та учасниці резиденції в Нітрі мають опублікувати статтю у формі огляду постановок фестивалю Divadelná Nitra і долучитися до постфестивальної онлайн-лекції.
Критерії відбору:
На конкурс можуть подаватися професійні театральні критики і критикині віком до 35 років.
Необхідне вільне володіння англійською мовою (усною та письмовою).
Про організаторів:
Резиденцію організовує Асоціація Divadelná Nitra (Словаччина) спільно з партнерами: Театральний інститут ім. Збігнєва Рашевського (Польща); Trafó — Будинок сучасного мистецтва (Угорщина); Інститут мистецтв і театру (Чехія); Центр культурних проектів Arta Azi (Молдова); Македонський центр ITI/PRODUKCIJA (Північна Македонія); Львівський академічний драматичний театр ім. Лесі Українки (Україна); Театральний інститут Братислави (Словаччина) за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду.
Інші новини: