АҐОРА

питання про післязавтра
Квитки

За мотивами текстів Платона

Вікове обмеження 16+
Тривалість 1 год 20 хв
Локація: мала сцена


«Я проста людина і нічого не вирішую». Яка небезпека стоїть за цією, поширеною серед наших громадян, думкою? Чому, власне, вона поширена серед наших громадян? Припускаємо, тому, що це дуже зручна позиція. Комфортно вмостившись десь «поза політикою», ми тішимо себе надіями на швидку перемогу і повоєнне процвітання країни. Надія — рятівне коло чи підступний манівець?

Ця вистава — сеанс розілюзнення, інспірований давніми греками. Озброївшись почуттям гумору та провокаціями дрібного калібру, будемо міркувати про справедливість, відповідальність, доброчесність і способи гармонійного співжиття таких різних нас в одній Україні

Режисер — Пьотр Армяновський
Драматургія — Пьотр Армяновський та Анастасія Косодій
Сценографія та костюми — Катерина Маркуш та Марія Хомякова
Хореографія і робота з тілесністю — Віктор Рубан
Хормейстерка — Оксана Цимбаліст

Звукорежисери — Володимир Помірко, Любомир Іщук
Художник з освітлення — Артур Темченко
Медіазабезпечення — Павло Ковальський
Завідувач художньо-постановочної частини — Юрій Захарко
Помічниця режисера — Світлана Ілюк
Реквізиторка — Марта Божик
Художниці-оформлювачки — Марта Божик, Соломія Ортинська
Художник-конструктор — Сергій Столярук
Закрійниця — Ірина Мусіхіна
Костюмери — Галина Гладун, Діана Янчук
Монтувальники — Олег Жеребецький, Сергій Литвиненко, Володимир Продиус
PR — Вікторія Дзизюк, Ростислав Кузик
Дизайн — Олена Коновал, Марія Микитенко
Консультантка з грецької мови — Поліна Харасахал

Діють

Прем’єра — 22 січня 2023 року

Пьотр Армяновський — український перформер, учасник міжнародних фестивалів, переможець Бієнале молодого мистецтва (Харків, 2019). Армяновський створює документальні фільми, експериментальні вистави та проєкти у віртуальній реальності.

Анастасія Косодій — співзасновниця Театру Драматургів (Київ). Співпрацювала з Gorki Theater (Берлін) та Royal Court Theatre (Лондон). Наразі працює авторкою в резиденції National Theater Mannheim.

Віктор Рубан — хореограф-дослідник, режисер, перформер, куратор, педагог і тренер, експерт Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА».

Марія Хомякова — народилася у Києві. Закінчила Інститут Художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі. Отримала нагороду як найкращий художник-постановник Short Encouters IFF 2021 за фільм.

Катерина Маркуш — родом із Запоріжжя. Працювала в Національному драматичному театрі імені Івана Франка, активно співпрацює з лабораторією сучасної опери Opera Aperta.

Фінансування постановки здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.