11-13-го листопада Львівський драматичний театр імені Лесі Українки приймає великі гастролі «Дикого театру», одного з найяскравіших незалежних колективів нашої столиці.

Чого очікувати? Три вечори, що змінять уявлення про сучасний гостросоціальний театр. Ми одразу хочемо попередити, що вистави театру можуть провокувати, обурювати, травмувати. Не рекомендовані для перегляду людям з хиткою психікою і мають вікові обмеження. Покази відбуваються в рамках проекту «Фестиваль театрів».

Відкриє гастролі 11-го листопада легендарна вистава «Vій 2.0» за п’єсою сучасної авторки Наталії Ворожбит. Цій виставі аплодували стоячи 30 директорів європейських театрів на Kiev Theatre Showcase, гаряче зустрічали на Гогольфесті та Festival divadiel strednej Európy у Словаччині, вистава перемогла у трьох номінаціях Міжнародного фестивалю «Мельпомена Таврії». А розповідає вистава про двох французів, що потрапили в українське село. Про пригоди, про кохання, про реалії, про контрасти сприйняття українців – іноземцями. І найголовніше про те, хто ми, українці?

Другою виставою, що покажуть в рамках гастролей буде досить радикальна і провокативна вистава– треш «Попи, Мєнти, Бабло, Баби». У постановці Максима Голенко, режисера, відомого своєю сценічною ексцентричнісю. Як можна здогадатись з назви, головними діючими особами вистави будуть саме «попи» (не священики), «мєнти» (не нова поліція) і баби (ну, різні жінки), і всі вони зустрінуться, щоб показати, хто на що здатен заради «бабла». Вистава створена нашим сучасником Віктором Понізовим за мотивами п’єси середньовічного автора «кривавої трагедії» Джона Вебстера. Проект порушує багато моральних, етичних, театральних правил. Творці попереджають про можливе обурення, відразу та шок, які може викликати постановка, і рекомендують її до перегляду лише людям, що досягли 18 років і мають стійку психіку.

Завершить гастролі 13-го листопада остання прем’єра «Дикого театру», вистава-маніфест «Бути знизу». Вистава про трьох жінок, які зустрілися на тренінгу «Як налагодити своє життя». Проект створений як дослідження ставлення українців до проблем сексизму, позиції жінки у суспільстві. Вистава викликала неабияку цікавість глядачів і преси, та масу суспільних дискусій. Вікових і статевих обмежень не має.

Квитки доступні в касі театру Лесі, за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36 та на сайті: http://lvivticket.com/theatre

Інформація та фото – “Дикий театр”

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *