ДОЧКИ

трилер на одну дію
Квитки

За п’єсою «Молочайник» Оксани Гриценко

локація – велика сцена
вікова мітка – 16+
тривалість – 1 година 40 хвилин без антракту


Степова Кавунівка щороку родить врожаї червонобоких томатів. Їх збирають засмаглі жінки, які, мов скіфські баби, міцно вросли у свою землю і пустили кам’яне коріння.

Т о г о року, їм належало зібрати містичний врожай, передати секрети його збору у спадок. Ця м а т е р и з н а буде захистом, опорою і розрадою їхнім дочкам, які фатально-випадково опиняються в рідному домі і в окупації, – такі різні, такі рідні. Хто ж бо знав, що, насправді, надія вмирає першою.


“Все тут моє”


Зазнимкувала Христина Король


Ролі виконують:

Баба – Анастасія Лісовська, Наталія Мазур

Мама – Анастасія Перець

Оля – Таїсія Малахова, Світлана Федєшова

Олеся – Ісабель Меркулова

Кума – Тетяна Шелельо


режисерка, сценографка, художниця з костюмів – Ольга Турутя

музичне оформлення – Володимир Помірко, Оксана Цимбаліст, Святослав Ілійчук

керівник художньо-постановочної частиниЮрій Захарко

помічниця режисеркиОльга Кальнова

художники з освітленняЄвгеній Петров, Святослав Ілійчук

художниці-оформлювачкиМарта Божик, Поліна Жиліна

художник-конструкторСергій Столярук

звукорежисер – Володимир Помірко

медіахудожникСергій Климець

костюмерниціГалина Гладун, Діана Янчук

закрійницяІрина Мусіхіна

реквізиторка – Марта Божик

монтувальникиНазар Бонящук, Олег Жеребецький, Юрій Захарко, Ростислав Колачник, Сергій Литвиненко, Юрій Петришин

prАнна Гетманова

дизайн – Марія Микитенко


Прем’єра — 15 червня 2024 року


Про авторок 

Ольга Турутя-Прасолова режисерка, театральна художниця, майстриня ляльок всіх систем, театральної та кіно-ляльки. Народилась у місті Ізмаїл Одеської області. Художню освіту отримала в Одеському художньо-театральному училищі, режисерську – в Харківському національному університеті мистецтв ім. І. Котляревського. Мала досвід роботи в Полтавському, Одеському, Чернівецькому театрах ляльок як художниця та режисерка. Здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі молодої режисури, який організувала Британська рада в Україні, та здійснила постановку у Національному театрі ім. І. Франка за п’єсою Девіда Гаровера «Ножі в курях». Однойменна вистава була серед номінантів премії «Київська пектораль».

Знакові роботи режисерки – вистава “Місто” за однойменним романом В. Підмогильного (Харківський академічний драматичний театр), вистава “Украдене щастя” за однойменною драмою І. Франка (Харківський академічний драматичний театр), вистава “Лісова пісня” за однойменною драмою-феєрією Лесі Українки (Харківський академічний драматичний театр), “Canção da floresta” (Брага, Португалія, театральна компанія CTB), “BUKA” (Бидгощ, Польща).

Оксана Гриценко драматургиня, сценаристка та журналістка. Співзасновниця і художня керівниця Театру Драматургів. Народилася на півдні Херсонщини. Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальностями політологія та журналістика. Працювала в журналістиці, переважно англомовній. П’єси почала писати в 2019 році. Її друга п’єса «Дон Жуан із Жашкова» стала основою для сценарію повнометражного фільму з такою ж назвою, знятого компанією Kristi Films у 2021 році. П’єса “Молочайник” перемогла в драматургічному конкурсі Липневий мед у 2023 році та потрапила до довгого списку конкурсу Драма.UA 2023. Від початку повномасштабної війни знову працює журналісткою, часто їздить в зону бойових дій.