ЛЮДИ

інструкція до вжитку на одну дію
Квитки

За п’єсою Моніки Каньової
Місце — велика сцена
Тривалість — 1 година 20 хвилин


Інколи здається, що у світі немає нічого складнішого за людські стосунки. От наприклад — Йозеф. Чоловік переживає не найкращий період свого життя. Колись успішний і впливовий — тепер занедбаний, стомлений і нібито хворий. Йозеф страждає. Бідолашний Йозеф! Страждає від усіх цих невдячних, пихатих, поверхневих людей. Вам, може, навіть стане його шкода. Саме в цей момент варто згадати, що людські стосунки будуються з двох боків. І якщо хтось вперто викладає з цеглин стіни, цементуючи їх маніпуляціями, то рано чи пізно опиниться в лабіринті, де жодна Аріадна не подасть йому нитку. Та вона й не потрібна, якщо ти — Мінотавр.


Перекладачка — Ірина Забіяка
Режисер — Василь Колісник
Сценографія — Ірина Полянська
Пластика — Галина Щупак
Художники зі світла — Артур Темченко, Євгеній Петров


Діють:

Йозеф — Андрій Кравчук
Василь — Ростислав Колачник
Контролерка — Оксана Цимбаліст/Світлана Федєшова
Тихий — Сергій Литвиненко
Ольга — Ісабель Меркулова
Яромір — Дмитро Наумець 

Прем’єра — 8 червня 2019 року


Вистава відбувається в рамках спільного з Činoherní studio Theatre (Чехія) проекту «Діалог без кордонів» за підтримки Чеського Центру в Києві


Відгуки про виставу:


Про авторів вистави

Моніка Каньова — народилась 1979 року в Празі, де і мешкає донині. Вивчає театро- та кінознавство в Університеті імені Палацького в Оломоуці та працює в ательє і майстернях Національного театру. Пише у невеличкій квартирі над корчмою. А те, про що не пише, — фотографує і малює. «Мене цікавить людська суть — людина повна протиріч, людина, яка змушена жити у суспільстві, відкидаючи це суспільство. Обожнюю філософію Ніцше, Кʼєркегора, Юнга, Шопенгауера. Вони мене надихають»


Василь Колісник — народився 1990 року в Тернопільській області. Закінчив факультет мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка. Працює актором у Львівському академічному театрі імені Лесі Курбаса. Засновник та автор подкаст-шоу «Радіо Скорбота». Любить котів і кататись на ровері.