ГАЛДАМАШ

апокаліптична мольфа
Квитки

За п’єсою «Екологічна балада» Ольги Мацюпи

Місце — мала сцена
Вікове обмеження — 18+
Тривалість — 1 година 40 хвилин без антракту


Ви вірите в карму? А в карпатських мольфарів? А в глобальне потепління? А в кінець світу? А в те, що дерева спілкуються між собою? А в надзвичайну силу мистецтва?
Хочете вірте, хочете ні, а одного разу Лісоруби зійдуть зі стін Будинку побуту в Коломиї і скажуть: «Око за око» і не буде що їм заперечити, бо це найчесніша у світі формула. 
Тоді ж пелехата гуцулка Намішка напече булок з афинами і сяде грати на дримбі, яку їй не подарував коханий. 

А потім дерево, з якого зроблена ваша модна полиця з ікеї, прошепоче: «Бляха-муха, ну що за люди?». Це і буде точка неповернення. «Нішо не є в світі рівним. Нема ні часу, ні ото простору»


Світлини: Тетяна Джафарова


Режисерка Світлана Ілюк
Сценографія Вікторія Романчук
Художниця з костюмів Марія Антоняк
Художник з освітлення Артур Темченко
Медіахудожник Владислав Білоненко
Звукорежисери Володимир Помірко, Святослав Галась
Музичне оформлення: Катерина Кудлач акордеон, Василь Сидорко дримба, Артур Темченко тилинка, барабан, ліра.
Музичний пошук Світлана Ілюк, Софія Лешишак
Керівниця художньо-постановочної частини Марія Антоняк
Костюмери Галина Гладун, Діана Янчук
Кравчиня Тетяна Калініченко
Реквізиторка Марта Божик
Художниця-оформлювачка Ірина Полянська
Художник-конструктор, інженер, робота з металом, деревом і пластиком Сергій Столярук
Монтувальники Владислав Білоненко, Олег Жеребецький, Ростислав Колачник, Сергій Литвиненко
Головна адміністраторка  Ірина Чаниж
PR Вікторія Солов’юк, Ольга Смульська
Дизайн Олена Коновал


Діють:

Микола Назар Бонящук
Мама Миколи Оксана Цимбаліст
Намішка Софія Лешишак
Іван Омелянович Сергій Литвиненко
Аліна Таїсія Малахова
Єнс Василь Колісник
Лісоруби — Андрій Кравчук, Андрій Росчіс, Михайло Понзель


Прем’єра — 31 жовтня 2020 року


Про авторок 

Ольга Мацюпа драматургиня і театрознавиця. Народилася у Підбірцях біля Львова. Закінчила сербістику у ЛНУ ім. Івана Франка, отримала  ступінь доктора філософії з театрології і літературознавства в Університеті Марії Кюрі-Склодовської в Любліні. Стипендіатка програми «Ґауде Полонія» у 2019 році. П’єси неодноразово входили до коротких і довгих листів конкурсів «Тиждень актуальної п’єси» (Київ), «Драма.UA» (Львів), «Любімовка» (Москва). У 2017 році п’єса «Екологічна балада» перемогла в номінації «іноземна драма» у німецькому драматургічному конкурсі «Heidelberger Stückemarkt». 

Світлана Ілюк  народилась у Верховині, у сім’ї музикантів. У 2017 році закінчила Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника. Співзасновниця аматорського гуцульського театру та фото-студії «ENJOY AGENCY». У 2017 році реалізувала перформанс «Трансгресія. Трансформація. Сепарація» на фестивалі Porto-Franko (м. Івано-Франківськ) за твором «Чекаючи на Годо» Семюеля Беккета. Любить сцену, подорожі, гори та музику. Постановка «Галдамаш» дебют Світлани Ілюк на професійній сцені.

Вікторія Романчук художниця, учасниця Революції Гідності, волонтерка, засновниця молодіжної мистецької формації «Maysternia» (м. Луцьк). Закінчила художній розпис у Косівському училищі ДПМ ЛНАМ, та монументальний живопис у ЛНАМ, де зараз отримує ступінь магістра. Учасниця багатьох українських та міжнародних групових виставок. Авторка персональних проектів: «Сторожа» (2019 р, Будинок Профспілок м. Київ, галерея ВОНСХУ, м. Луцьк, Музей Територія Терору, м. Львів); «Клітка» (2019 р, Галерея мистецтв ВОНСХУ, м. Луцьк); «Шлях» (2020 р, Музей сучасного мистецтва Корсаків, м. Луцьк). Нагороджена орденом «За мужність» ІІІ ступеня.