Усі знають, найважча боротьба — з самим собою. Що протиставити своєму страху, своїй злості, своїй хворобі, своєму сорому?
Ніна озброюється мрією. Про свіжу випічку з донецьких пекарень, про прогулянки Донбас-ареною, про запах Кальміуса. Вона переконана, що все найкраще і найгірше у її житті вже сталось. Вона рутинно перегортає календар.
Ще один день — Всесвітній день інформаційної архітектури, Міжнародний День барменів, День єднання України, День святого Власа, іменини у Дмитра, Федора, Захара, Всеволода, Гаврила… 



РежисерДмитро Захоженко
Драматургиня — Лєна Кудаєва

СценографОлексій Хорошко
Композитори — Володимир Помірко та Оксана Цимбаліст
Художник зі світла — Артур Темченко
Художниці з костюмів — Юлія Рибка-Коваль, Діана Янчук


Ролі виконують:


Прем’єра — 16 червня 2023 року


 Вистава «Один день» увійшла до шортліста IX конкурсу п’єс Драма.UA

Відгуки:
  1. Сьогодні була на виставі “Один день” в театрі Лесі. Раджу сходити, порефлексувати, прожити виставу. не боятися. Лячно, по живому, талановито.

  2. Один день з життя людини. Людини, що у 2014 покинула Донецьк і могили батьків. Яка 8 років живе у чужому місті серед чужих людей. Страждає від депресивного розладу. Живе і щодня шукає заради чого. Театр Лесі як завжди вражає, розчулює, змушує переосмислити.

  3. Мені ця історія відчувалась ще гостріше, яскравіше, болючіше, бо прийшла на виставу з однією бабусею, яка так само покинула Донеччину і сумує за домом. І думала про другу бабусю, яка ці дев’ять років так і не наважилась на це, але мріяла дожити до звільнення рідного Донецька наповнює її дні сенсом.





  4. Були на виставі в театрі Лесі Один день. Пережити більшість страхів людського життя за годину. Розплакатись від почуття ностальгії, про котре ти не підозрював. Зарядитись бажанням проживати життя ще якісніше.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *