Більше ніж 100 років тому, одна жінка вирішила, що не дозволить обставинам, діагнозам, родичам та геополітичній ситуації визначати своє життя.
Вона встановила власні правила. Вона творила свою історію сама. В Берліні, Відні, Софії, в Єгипті, Грузії, Сан-Марино. В Зеленому Гаю, в Криму, в Луцьку, у Львові та в Києві. Вона залишила нам не лише багатющу, вписану у європейську культуру, спадщину, а й гідний приклад для взорування.
Ми зробили цю виставу, аби надихнути вас і надихнутись самим. Бо вона – про життя попри все, і про те, що завжди є сенс боротись за свої цінності та переконання.
«Не про спокій треба нам тепер дбати»
Відгуки про виставу:
Режисерка — Ленка Удовічкі
Драматургиня — Оксана Данчук
Композитор — Найджел Осборн
Діють: Назар Бонящук, Зоряна Дибовська/Світлана Федєшова, Ростислав Колачник, Василь Колісник, Софія Лешишак/Ольга Федина, Сергій Литвиненко, Таїсія Малахова, Ісабель Меркулова, Анастасія Перець, Михайло Понзель, Андрій Росчіс, Тетяна Шелельо
Продюсерка — Вероніка Склярова
Хореографія, робота з тілом — Віктор Рубан
Сценограф — Олексій Хорошко
Художниця з костюмів — Юлія Рибка
Медіахудожник — Денис Бєляєв
Ілюстраторка — Діна Чмуж
Художник з освітлення — Артур Темченко, Євгеній Петров
Художник-конструктор — Сергій Столярук
Художниця оформлювачка, реквізиторка — Марта Божик
Звукорежисери — Любомир Іщук, Володимир Помірко
Помічники режисерки — Владислав Білоненко, Ольга Кальнова
Асистентка композитора — Марічка Чічкова
Завідувач художньо-постановочної частини — Юрій Захарко
Кравчиня — Ірина Мусіхіна
Костюмери — Галина Гладун, Діана Янчук
Медіазабезпечення — Сергій Климець
Монтувальники — Олег Жеребецький, Юрій Захарко, Ростислав Колачник, Юрій Петришин
PR — Анна Гетманова, Ростислав Кузик
Дизайн — Марія Микитенко
За підтримки: Parade-Fest
Прем’єра — 5 травня 2023
Ленка Удовічкі — сербська режисерка драматичного театру та опери, активістка. Художня керівниця театру «Улісс» та співзасновниця Школи акторської майстерності й медіа в Університеті Рієки (Хорватія). Ленка Удовічкі співпрацювала із низкою європейських і американських театрів, опер та філармоній — English National Opera Studio, Globe Theatre, Opera Circus, Загребською філармонією та фестивалем UCLA Live. Була гостьовою професоркою у Каліфорніському інституті мистецтв та у Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі.
Найджел Осборн — британський композитор, вчитель, автор методів музикотерапії. Професор музики в Единбурзькому університеті, професор факультету драми Університету Рієки, консультант Китайського музичного інституту Пекінського університету, член Британської академії композиторів. Викладав у Вищій школі музики, театру та медіа Ганновера. Понад 30 років займається музичною терапією для травмованих війною дітей з усього світу. Музикотерапевтичні методи Найджела Осборна були широко реалізовані на Балканах, Кавказі, Близькому Сході, у Східній Африці, Південно-Західній Азії та Індії. За свою методологію Найджел Осборн отримав премію Свободи Інституту миру в Сараєво.