Більше ніж 100 років тому, одна жінка вирішила, що не дозволить обставинам, діагнозам, родичам та геополітичній ситуації визначати своє життя.

Вона встановила власні правила. Вона творила свою історію сама. В Берліні, Відні, Софії, в Єгипті, Грузії, Сан-Марино. В Зеленому Гаю, в Криму, в Луцьку, у Львові та в Києві. Вона залишила нам не лише багатющу, вписану у європейську культуру, спадщину, а й гідний приклад для взорування. 

Ми зробили цю виставу, аби надихнути вас і надихнутись самим. Бо вона – про життя попри все, і про те, що завжди є сенс боротись за свої цінності та переконання.


«Не про спокій треба нам тепер дбати»


Відгуки про виставу:


Режисерка — Ленка Удовічкі
Драматургиня — Оксана Данчук
Композитор — Найджел Осборн 


Діють: Назар Бонящук, Зоряна Дибовська/Світлана Федєшова, Ростислав Колачник, Василь Колісник, Софія Лешишак/Ольга Федина, Сергій Литвиненко, Таїсія Малахова, Ісабель Меркулова, Анастасія Перець, Михайло Понзель, Андрій Росчіс, Тетяна Шелельо


Продюсерка — Вероніка Склярова
Хореографія, робота з тілом — Віктор Рубан
Сценограф — Олексій Хорошко
Художниця з костюмів — Юлія Рибка
Медіахудожник — Денис Бєляєв
Ілюстраторка — Діна Чмуж
Художник з освітлення — Артур Темченко, Євгеній Петров
Художник-конструктор  Сергій Столярук
Художниця оформлювачка, реквізиторка  Марта Божик
Звукорежисери — Любомир Іщук, Володимир Помірко
Помічники режисерки  Владислав Білоненко, Ольга Кальнова
Асистентка композитора — Марічка Чічкова
Завідувач художньо-постановочної частини — Юрій Захарко
Кравчиня  Ірина Мусіхіна
Костюмери Галина Гладун, Діана Янчук
Медіазабезпечення  Сергій Климець

Монтувальники Олег Жеребецький, Юрій Захарко, Ростислав Колачник, Юрій Петришин
PR Анна Гетманова, Ростислав Кузик
Дизайн  Марія Микитенко


За підтримки: Parade-Fest


Прем’єра — 5 травня 2023


Ленка Удовічкі — сербська режисерка драматичного театру та опери, активістка. Художня керівниця театру «Улісс» та співзасновниця Школи акторської майстерності й медіа в Університеті Рієки (Хорватія). Ленка Удовічкі співпрацювала із низкою європейських і американських театрів, опер та філармоній — English National Opera Studio, Globe Theatre, Opera Circus, Загребською філармонією та фестивалем UCLA Live. Була гостьовою професоркою у Каліфорніському інституті мистецтв та у Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі.

Найджел Осборн — британський композитор, вчитель, автор методів музикотерапії. Професор музики в Единбурзькому університеті, професор факультету драми Університету Рієки, консультант Китайського музичного інституту Пекінського університету, член Британської академії композиторів. Викладав у Вищій школі музики, театру та медіа Ганновера. Понад 30 років займається музичною терапією для травмованих війною дітей з усього світу. Музикотерапевтичні методи Найджела Осборна були широко реалізовані на Балканах, Кавказі, Близькому Сході, у Східній Африці, Південно-Західній Азії та Індії. За свою методологію Найджел Осборн отримав премію Свободи Інституту миру в Сараєво.