Так буває раз в ніколи. В театр заходить герой. Не той, що коханець, не той, що з п’єс класиків. Той, який з плоті і крові. Той, який знає ціну і плоті, і крові. Той, який бачив усе (крім вистав Віденської опери). Він – український солдат. Його розповідь веде нас найстрашнішими і найважливішими сторінками нашої історії останніх років: Революція Гідності, окупація Криму, оборона Маріуполя. Його досвід – відчайдушна боротьба, запеклий опір, полон, який пройшов з гідністю.
Але! Це буде історія не тільки про війну! Там буде музика (не опера), там будуть молоді та красиві актори і акторки, там будуть пісні, там буде подорож! Там буде трохи болю. Можливо, ви навіть заплачете, але це ж – театр, тут можна плакати навіть героям.
Режисерка та драматургиня – Анастасія Косодій
Сценографка та художниця з костюмів – Тереза Барабаш
Автори пісень: Юрій Гуржи, Григорій Семенчук
Художник зі світла – Євгеній Петров
Хореограф – Антон Сафонов
Ролі виконують
Жінка якій пощастило – Таїсія Малахова
Чоловік який хоче допомогти – Ростислав Колачник
Чоловік якому все ясно – Михайло Понзель
Жінка на межі – Анастасія Перець
Жінка в очікуванні – Тетяна Шелельо
Прем’єра — 19 жовтня 2024 року
ЗМІ про нас
“Війна є нашою заданою обставиною, але вона не визначає нас”, – Анастасія Косодій – Агенція інформації та аналітики “Гал-інфо”
“Всі ми – подорожні”. У львівському театрі Лесі готують біографічну постановку про морпіха – Суспільне Львів
Вистава “Плейлист подорожнього” реалізована в рамках проєкту “Адлер” за підтримки Goethe-Institut в Україні та Львівської Міської Ради.
“Плейлист подорожнього” отримала спеціальну відзнаку “Культурна подія року” у конкурсі з відзначення працівників культури Львівської міської територіальної громади у 2024 році