«Фестиваль театрів» – новий проект театру Лесі

З ініціативи нового художнього керівника Павла Ар`є, театр Лесі розпочинає новий унікальний проект під назвою «Фестиваль театрів». Не секрет, що для майже мільйонного міста 9 професійних театрів – це дуже мало. Прем`єри відбуваються рідко і вони майже завжди не виходять за стильові, жанрові і тематичні межі театрів, котрі їх продукують. Натомість, ми б хотіли аби львівські театрали мали можливість спостерігати всю різноманітність сучасних театральних форм та напрямків. Відтак, проект «Фестиваль театру» розрахований на довгу перспективу і його мета –  познайомити львів`ян з всеукраїнським театральним контекстом.

Відтепер на сцені нашого театру глядачі зможуть побачити цікаві вистави з різних міст України не виїжджаючи з міста. Першим учасником «Фестивалю театрів» стане театр «Золоті ворота» з Києва з виставою «Украдене щастя» за Іваном Франком (режисер – Іван Уривський). Цю столичну виставу ви матимете змогу побачити вже у жовтні. Слідкуйте за нашим репертуаром, аби нічого не пропустити!

Наразі проект перебуває на початковій стадії, відтак, шукає партнерів і потребує підтримки. Якщо Ви або Ваша компанія бажаєте долучитись до проекту і бути в курсі всіх театральних новинок України – будемо раді співпрацювати. Чекаємо листів з цього приводу за адресою: [email protected]