Остання прем’єра сезону у Театрі Лесі: чим особлива вистава «Один день»?

«Один день» — вистава про втрату дому та надію. Розповідаємо, чим особлива остання прем’єра сезону у Театрі Лесі.


Індастріал-драма «Один день» — це вистава про стару жінку, яка вже 8 років мешкає у чужому місті, бо була змушена покинути рідний Донецьк через війну. Це вистава про втрату дому, пам’ять та мрію про повернення.

Що ж особливого у постановці «Один день»?


1

Виставу «Один день» створено за однойменною п’єсою Лєни Кудаєвої.

За словами авторки, вона написала цю п’єсу, бо для таких, як вона, війна почалась не у 2022 році, а в 2014. Лєна Кудаєва народилась у Донецьку. Як і головна героїня п’єси, вона була змушена покинути дім у 2014 році, коли росія напала на Україну. Досвід втрати дому та переселення вочевидь ліг в основу п’єси «Один день».


2

Постановка «Один день» — це індастріал-драма. Один із визначників жанру постановки — це музичний супровід, який буде використовуватись у виставі. Глядачам та глядачкам слід очікувати індустріального та ембієнтного музичного наповнення. Це доповнить місцями гротескту на сюрреалістичну атмосферу, у якій живе героїня — дня, який щоразу однаковий, незмінний.


3

Головну роль у виставі виконує Тетяна Фролова — найдосвідченіша акторка Театру Лесі. Кар’єра Тетяни Фролової почалася у 1973 році в Житомирському музично-драматичному театрі. А на сцені Театру Лесі Тетяна Фролова грає з 1974 року!

«Ця вистава — це своєрідний психотерапевтичний сеанс. Щодня відбуваються жахливі події, а ми носимо наслідки цих подій всередині. “Один день” може подарувати відчуття полегшення тим, хто переживає емоції, схожі на відчуття головної героїні», — каже Тетяна Фролова.

Крім іншого, ця вистава — це остання прем’єра театрального сезону у Театрі Лесі, який проходить під слоганом #бутиуформі. 


Режисер вистави — Дмитро Захоженко. Сценограф — Олексій Хорошко.

Діють:

Ніна Григоріївна — Тетяна Фролова
Максим — Андрій Росчіс
Чугайстер — Артур Темченко 

Прем’єра відбудеться 16 червня о 18:00 на Малій сцені Театру Лесі. Вхід до сцени — через дворик театру з вулиці Захисників України (крізь сіру браму навпроти зупинки).

👉 Квитки тут