Open call на резиденцію у Словаччині триває до 20 липня. ДеталіЗаявки приймаються до 20 липня 2023 (включно)


Як подати заявку?

 Необхідно підготувати такі документи англійською мовою:

  • Аплікаційну форму, яка включає мотиваційний лист та коротку біографію
  • Резюме окремим файлом
  • Акредитацію для написання рецензії про фестиваль у місцевому ЗМІ (підтвердження від сайту, блогу чи журналу у формі листа про готовність опублікувати рецензію має бути додане до заявки англійською мовою).

Заповнені документи необхідно надіслати на електронну адресу локальної координаторки відбору — Вікторії Швидко ([email protected])

Після фестивалю учасники та учасниці резиденції в Нітрі мають опублікувати статтю у формі огляду постановок фестивалю Divadelná Nitra і долучитися до постфестивальної онлайн-лекції.


Критерії відбору:

На конкурс можуть подаватися професійні театральні критики і критикині віком до 35 років.

Необхідне вільне володіння англійською мовою (усною та письмовою).


Про організаторів:

Резиденцію організовує Асоціація Divadelná Nitra (Словаччина) спільно з партнерами: Театральний інститут ім. Збігнєва Рашевського (Польща); Trafó — Будинок сучасного мистецтва (Угорщина); Інститут мистецтв і театру (Чехія); Центр культурних проектів Arta Azi (Молдова); Македонський центр ITI/PRODUKCIJA (Північна Македонія); Львівський академічний драматичний театр ім. Лесі Українки (Україна); Театральний інститут Братислави (Словаччина) за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду. 

Більше про проєкт читай тут