Відкрито open call на резиденцію у Словаччині для молодих театральних критиків та критикинь

Резиденція відбудеться 22-27 вересня у місті Нітра у Словаччині в рамках фестивалю Divadelná Nitra. Open call триває до 17 липня.

Резиденція для театральних критиків V4@Theatre Critics Residency — це унікальна платформа для розвитку та вдосконалення навичок театральної рефлексії.

Резиденція пропонує учасникам та учасницям можливість переглянути та обговорити вистави 32-го Міжнародного театрального фестивалю Divadelná Nitra під керівництвом міжнародних лекторів, познайомитися з театральними професіоналами з Європи, взяти участь у спеціалізованому воркшопі та у дебатах з митцями/мисткинями і критиками/критикинями.


Організатори забезпечують проживання, обіди під час фестивалю, відшкодування витрат на проїзд (туди й назад; найекономічніший вид транспорту), надають квитки на вибрані постановки фестивалю в рамках основної програми та доступ до позапрограмних заходів. 

Також в учасників та учасниць буде можливість долучитися до Консультативної програмної ради та допомогти у формуванні програми наступного щорічного фестивалю.

Заявки приймаються до 17 липня 2013 (включно)


Як подати заявку?

 Необхідно підготувати такі документи англійською мовою:

  • Аплікаційну форму, яка включає мотиваційний лист та коротку біографію

  • Резюме окремим файлом

  • Акредитацію для написання рецензії про фестиваль у місцевому ЗМІ (підтвердження від сайту, блогу чи журналу у формі листа про готовність опублікувати рецензію має бути додане до заявки англійською мовою). 

Заповнені документи необхідно надіслати на електронну адресу локальної координаторки відбору Вікторії Швидко ([email protected])

Після фестивалю учасники та учасниці резиденції в Нітрі мають опублікувати статтю у формі огляду постановок фестивалю Divadelná Nitra і долучитися до постфестивальної онлайн-лекції.


Критерії відбору:

На конкурс можуть подаватися професійні театральні критики і критикині віком до 35 років.

Необхідне вільне володіння англійською мовою (усною та письмовою).


Про організаторів:

Резиденцію організовує Асоціація Divadelná Nitra (Словаччина) спільно з партнерами: Театральний інститут ім. Збігнєва Рашевського (Польща); Trafó — Будинок сучасного мистецтва (Угорщина); Інститут мистецтв і театру (Чехія); Центр культурних проектів Arta Azi (Молдова); Македонський центр ITI/PRODUKCIJA (Північна Македонія); Львівський академічний драматичний театр ім. Лесі Українки (Україна); Театральний інститут Братислави (Словаччина) за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду. 

Більше про проєкт читайте тут


Інші новини: