Запрошуємо відвідати перформативне читання пʼєси “Львівське метро 3000” від Театру Лесі у дворику Львівської міської ради (пл. Ринок, 1) 17 серпня о 19:00 !
Пʼєса написана ветераном Андрієм Григорʼєвим під час перебування у реабілітаційному центрі
“UNBROKEN”.
Футуристична театральна новела переносить глядача у світ, де герої – як супер, так і зовсім звичайні – вирушають у мандрівку львівським метро. Ця подорож перетворюється на спробу втечі від реальності, але врешті-решт приводить до найважливішого відкриття: справжні відповіді завжди чекають там, де ми наважуємося заплюшити очі й зазирнути всередину себе.
Режисер – Владислав Білоненко
У ролях: Ростислав Колачник, Назар Бонящук, Сергій Литвиненко, Тетяна Шелельо, Ісабель Меркулова, Михайло Понзель.
Тривалість – 50 хвилин.
Форма реєстрації на подію ТУТ
У межах показу збиратимемо кошти на пікап для театрального критика та чинного військового Олексія палянички. Посилання на актуальну банку збору ТУТ