Репертуар театру Лесі — 16.01-22.01.2023

Цього тижня в театрі Лесі відбудеться два покази: «Баба Пріся» і прем’єра вистави «Аґора».

20 січня, 18:00

БАБА ПРІСЯ

драма за п’єсою Павла Ар’є «На початку та наприкінці часів»

Знаєте, буває оце бабуся: пече найсмачніші пиріжки, в’яже найтепліші шкарпетки, передає домашнє вино чи мариновані огірки, при кожній зустрічі намагається втиснути тобі в жменю пару гривень, навіть якщо твоя зарплата в п’ять разів більша за її пенсію. Її слова — теплі, а руки — лагідні.
А буває — баба. Вона ставить пастки на дичину, лікується (чого гріха таїти — часто і розважається) грибами і травами, орієнтується в болотних стежках. Може дати стусана онукові, якщо порушив наказ чи з’їв її згущене молоко; може своїми ж руками під час війни зарізати дванадцятьох німців, а словами — викликати на кін саму смерть. Це вистава саме про бабу.

Вікове обмеження: 18+
Локація: велика сцена
Тривалість: 120 хвилин

Квитки тут

22 січня, 17:00

АҐОРА 

ПРЕМ’ЄРА

питання про післязавтра

«Я проста людина і нічого не вирішую». Яка небезпека стоїть за цією, поширеною серед наших громадян, думкою? Чому, власне, вона поширена серед наших громадян? Припускаємо, тому, що це дуже зручна позиція. Комфортно вмостившись десь «поза політикою», ми тішимо себе надіями на швидку перемогу і повоєнне процвітання країни. Надія — рятівне коло чи підступний манівець?

Ця вистава — сеанс розілюзнення, інспірований давніми греками. Озброївшись почуттям гумору та провокаціями дрібного калібру, будемо міркувати про справедливість, відповідальність, доброчесність і способи гармонійного співжиття таких різних нас в одній Україні.

Вікове обмеження: 18+
Локація: мала сцена
Тривалість: 80 хвилин

Квитки тут

У випадку повітряної тривоги вистави зупиняються. В театрі розташоване укриття.