Репертуар Театру Лесі — 20.02-26.02.2023

В останній тиждень лютого у Театрі Лесі заплановано такі покази:

24 лютого, 18:00

IMPERIUM DELENDUM EST

Вистава про кончину тієї самої імперії до річниці повномасштабного вторгнення

24 лютого минає рік від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. В цей день ми хочемо вкотре нагадати: імперія має впасти. І неодмінно впаде.

Вистава «Imperium Delendum Est» — це наша перша сценічна реакція на російське вторгнення. У цій виставі багато музики, співів та віршів, багато болю, багато надії. Цю виставу вже бачило чимало європейських глядачів та глядачок: ми показували її у Франції, Німеччині, Румунії. До роковин повномасштабного вторгнення влаштовуємо ще один показ у Львові.

Вікове обмеження: 16+
Локація: Велика сцена
Тривалість: 80 хвилин

Квитки тут


25 лютого, 17:00

АҐОРА

ПРЕМ’ЄРА

Питання про післязавтра

Сеанс розілюзнення, інспірований давніми греками. Наша найновіша вистава, створена в колаборації з українськими дисловкованими митцями та мисткинями. Вистава, яка ставить багато питань про громадянську відповідальність та майбутнє — наше спільне майбутнє, яке ми творимо саме тут і саме зараз.

Вікове обмеження: 18+
Локація: Мала сцена
Тривалість: 80 хвилин

Квитки тут


26 лютого, 17:00

ЛЮДИ

Інструкція до вжитку за п’єсою Моніки Каньової

Вистава про людські стосунки та їхню складність. Головний герой — такий-собі Йозеф — раніше був успішним та впливовим, а тепер занедбаний та хворий. Він так страждає від усіх цих невдячних та поверхових людей. Але чи все так однозначно? Чи всі довкола Йозефа такі погані, а він — хороший? Адже не слід забувати, що людські стосунки будуються з двох сторін…

Вистава відбувається на великій сцені театру. Глядацькі місця розміщуються там же — на великій сцені.

Тривалість: 80 хвилин

Квитки тут


У випадку повітряної тривоги вистави призупиняються. У театрі розташоване укриття.