Репертуар театру Лесі — 23-29.01.2023

Цього тижня в театрі Лесі можна буде подивитись аж 5 вистав. Щоправда, за умови, що ви встигли придбати квитки. Бо на цей тиждень (!) у нас повний солдаут.

25 січня, 18:00

146 ЗІРОК, ВИДИМИХ НЕОЗБРОЄНИМ ОКОМ

постдокументальний мюзикл

«Сакральна» норма, якій ми з усіх сил стараємось відповідати, все більше нагадує прокрустове ложе, що не вміщає найціннішого. Натомість воно переповнене страхами, найбільший з яких — страх бути собою. Але насправді усі ми — Інші. Бо більшості не існує.

Вікове обмеження: 18+
Локація: мала сцена
Тривалість: не довше 146 хвилин

26 січня, 18:00

УЯВНІ МАРШРУТИ ЛЬВОВОМ

вистава для десяти глядачів та глядачок

Апелюючи до середньовічного жанру ітінерарій (докладних паломницьких текстів та ілюстрацій) і містеріального театру, «Уявні маршрути Львовом», підважують їх, концентруючись на сучасних темах міської екології, історії місцевих громад та дис/утопічного майбутнього.

Локація: галерея сценографії
Тривалість: 60 хвилин

27 січня, 18:00

ФІЛОКТЕТ. АНТИЧНИЙ РЕЙВ

За п’єсами Софокла та Гайнера Мюллера

Вистава, що ввійшла до шорт-ліста Шевченківської премії 2023. А раніше — перемогла одразу у трьох номінаціях на фестивалі-премії «ГРА»: краща камерна вистава, краща чоловіча роль (Василь Сидорко), краща жіноча роль (Оксана Цимбаліст). Вистава, яку справді варто побачити.

Вікове обмеження: 18+
Локація: мала сцена
Тривалість: 110 хвилин

28 січня, 17:00

ЛЮДИ

інструкція до вжитку на одну дію

Інколи здається, що у світі немає нічого складнішого за людські стосунки. Герой вистави точно може погодитись із таким твердженням. Насамперед через те, що він опинився в центрі складної ситуації.

Локація: велика сцена
Тривалість: 80 хвилин

29 січня, 17:00

АҐОРА

ще один прем’єрний показ нашої нової вистави

Сеанс розілюзнення, інспірований давніми греками. Озброївшись почуттям гумору та провокаціями дрібного калібру, актори театру Лесі роздумують про справедливість, відповідальність, доброчесність і способи гармонійного співжиття таких різних нас в одній Україні.

Вікове обмеження: 18+
Локація: мала сцена
Тривалість: 80 хвилин

У випадку повітряної тривоги подія зупиняється. В театрі розташоване укриття.