Репертуар театру Лесі — 28.11-04.12

Цього тижня у театрі Лесі:

30 листопада, 18:00

Я, ВІЙНА І ПЛАСТИКОВА ГРАНАТА

Перформативне читання п’єси Ніни Захоженко

Прем’єра

Шляхи та долі людей перетинаються у цей складний час.

Родина у Львові намагається зберегти затишок і залишок нормальності в обіймах в коридорі, бо завтра — нові ракети, або ще гірше — евакуаційний автобус за кордон

Підлітки вчаться будувати блокпости, робити коктейлі молотова та запобігати панічним атакам, вражати танки, любити і втрачати у фронтових передмістях столиці

І вони такі далеко не одні.

Локація: Мала сцена
Вікове обмеження: 16+

Квитки тут

1 грудня, 18:00

УЯВНІ МАРШРУТИ ЛЬВОВОМ

Імерсивна вистава-гра

Вистава для 10 глядачів та глядачок.

Уявіть Львів минулого, сьогодення і майбутнього на піщаній поверхні: як пропливає історія міста та його мешканців між берегами Полтви? Що історія невидимої ріки може розповісти про нас з вами; які міфи/історії ми пов’язуємо з нею та з тим, що приховано від очей? І, врешті-решт, куди виведуть нас її підземні водні потоки?

Локація: Галерея сценографії

Квитки тут

2 грудня, 18:00

МОЯ МАМА ЧАЙНИК / ПОВІТРЯНА ТРИВОГА

Реактивні бліц-вистави

Швидко створені короткі вистави на основі текстів українських драматургів — це наша реакція на турбулетні часи і спосіб прийняти та опанувати їх.

Дві короткі, але від цього не менш зворушливі, смішні та драматичні вистави, розділені антрактом (читай: можливістю пригоститись напоями в Єбусі) — такий план на вечір від театру Лесі.

Локація: Мала сцена
Вікове обмеження: 16+

Квитки тут

3 грудня, 17:00

ЛЮДИ

Інструкція до вжитку за одноіменною п’єсою Моніки Каньової

Інколи здається, що у світі немає нічого складнішого за людські стосунки. От наприклад – Йозеф. Чоловік переживає не найкращий період свого життя. Колись успішний і впливовий – тепер занедбаний, стомлений і нібито хворий. Йозеф страждає. Бідолашний Йозеф! Страждає від усіх цих невдячних, пихатих, поверхневих людей. Вам, може, навіть стане його шкода. Саме в цей момент варто згадати, що людські стосунки будуються з двох боків.

Локація: Велика сцена

Ще один показ вистави «Люди» відбудеться 4 грудня о 17:00.

Квитки на обидва покази тут

У випадку повітряної тривоги події буде призупинено. У театрі розташоване укриття.