ШУКАЄМО АКТОРІВ ТА АКТОРОК!

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистів/ок драми першої категорії 2 посади (посадовий оклад – 15 188 грн);


Форма працевлаштування – контрактна.


Кваліфікаційні вимоги до претендентів(ок) на заміщення вакантних посад АРТИСТІВ(ОК) ДРАМИ ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста драми другої категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Основні завдання та обов’язки артистів(ок) драми:

 • розробляє під керівництвом режисер/-ки і виконує у виставах театру доручені йому/їй ролі як на стаціонарі, так і на гастролях або виїздах;
 • приходить на репетиції і вистави вчасно та творчо підготовленим(ною);
 • бере участь в примірках та додаткових зустрічах, пов’язаних з роботою театру: фотосесії, інтерв’ю, примірки, промоційні акції, ТБ та радіоефіри, флешмоби театру, збори по виробництву, зустрічі з керівним та художньо-керівним складом театру та інше;
 • дотримується встановлених термінів при виконанні окремих творчих завдань;
 • у разі виробничої потреби готує роль у порядку термінового вводу;
 • постійно вдосконалює свою майстерність та професійність, а саме:
 • займається колективними та самостійними тренажами; 
 • читає професійну і художню літературу, переглядає відеозаписи вистав та перформансів;
 • цікавиться сучасними театральними методами; 
 • пропонує керівництву доступні форми самоосвіти: відрядження в інші міста для перегляду вистав, участь у майстер-класах, семінарах, проектах (які не співпадають з поточною роботою театру);
 • проявляє ініціативу до самостійної і групової праці з самовдосконалення.

Для участі у конкурсі претендент(к)ам на оголошені конкурсні посади необхідно подати наступні документи:

 1. Заява в довільній формі, скерована Голові конкурсної комісії, про участь у конкурсі, що містить інформацію про поштову адресу та контактний телефон (зразки заяви за посиланням https://cutt.ly/bLaV7g5 ). 

! В заяві ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно вказати назву вакантної посади, на яку Ви претендуєте в разі перемоги у конкурсі. 

 1. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою (бажано фото 3х4) (зразок особового листка за посиланням – https://cutt.ly/jLaB4cM ).
 2. Копія документа, що посвідчує особу.
 3. Витяг з трудової книжки (за наявності).
 4. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
 5. Резюме
 6. Портфоліо або посилання на веб-портфоліо (за наявності)

! У резюме ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть електронну пошту. Для уникнення накладок та непорозумінь 02 серпня на електронну пошту Ви отримаєте лист із конкретною інформацією про час прослуховування.


Список рекомендованих до подачі документів для претендентів та претенденток на усі оголошені конкурсні посади, які братиме до уваги конкурсна комісія: 

 • характеристики, рекомендації з попередніх місць роботи;
 • інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки;
 • мотиваційні листи;
 • статті

Надати рекомендовані документи (фото, відеоматеріали) можна, долучивши їх на електронних носіях до основного пакету документів або розмістити на файлообмінниках.


Працівники та працівниці, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським академічним драматичним театром імені Лесі Українки та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву(ви) про участь у конкурсі і резюме.


Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент(ка). Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 18:00 години 31 липня 2022 року включно на електронну адресу [email protected] (у форматі PDF з темою листа “конкурс 2022”) та за поштовою адресою: м. Львів вул. Городоцька, 36 (приймальня).


Конкурс на заміщення вакантних посад артистів та артисток драми проводиться у два етапи:

 • перший етап – розгляд документів, поданих претендент(к)ами: 02 серпня 2022 р. у приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. Результати технічного відбору будуть повідомлені 02 серпня 2022 року;
 • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників та учасниць конкурсу у формі прослуховування: 3-4 серпня 2022 р. у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (велика сцена) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36

Для прослуховування артистів та артисток драми необхідно підготувати:

 1. Характерний монолог (що продемонструє вашу ігрову природу) – до 3 хв.
 2. Фрагмент вірша або короткий вірш – до 1 хв.
 3. Фрагмент прози – до 3 хв.
 4. Пластичний етюд або сучасний танець – до 2 хв.
 5. Фрагмент пісні – до 2 хв.
 6. Висловлення особистої думки/позиції у формі зв’язної короткої розповіді (в стилі хейтспічу) на одну з тем – до 5 хв:
 • що найбільше захоплює? 
 • що найбільше обурює? 
 • до чого найбільше прагнете?

Інформація про переможців та переможниць конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу.

За довідками щодо умов участі у конкурсі звертатись за тел.: (093) 487-15-36 (пн-пт з 12:00 до 17:00) або за електронною адресою: [email protected].

Інформація для не львів’ян: переможців та переможниць конкурсу театр житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання під час конкурсу – за рахунок претендентів та претенденток.


Претендент(к)и на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію (наприклад: інформацію стосовно своєї додаткової освіти, досвіду роботи, професійного рівня (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуарний лист, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії та відеозаписи сцен з вистав на електронних носіях тощо)