ШУКАЄМО ДИЗАЙНЕР(А)КУ!

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголошує конкурс на заміщення вакантної посади художник/ця (дизайнер/ка) – 1 посада (посадовий оклад – 16 252 грн)


Форма працевлаштування – контрактна.


Кваліфікаційні вимоги до посади ХУДОЖНИКА/-ЦІ (ДИЗАЙНЕРА/-КИ): базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

Основні завдання та обов’язки ХУДОЖНИКА/-ЦІ (ДИЗАЙНЕРА/-КИ):

 • виконує художньо-оформлювальні роботи в різній техніці виконання із застосуванням  різноманітних матеріалів: стендова реклама, панно, плакати та афіші, буклети, 2Д-анімація;
 • працює над створенням та вдосконаленням брендбуку театру;
 • працює над комплексною розробкою фірмового стилю театру;
 • розробляє та створює візуальну комунікацію до заходів театру (вистави, перформанси, сценічні читання, дискусії тощо): афіші та програмки, банери, сіті-лайти, зображення для digital тощо;
 • відвідує репетиції нових вистав та перформансів, читає п’єси для сценічних читань і визначає образотворчі способи їх промоції;
 • готує макети до друку та контролює процес замовлення, друку та отримання друкованої продукції;
 • розробляє інфографіки та презентації театру в програмі PowerPoint або аналогічних програмах; 
 • дотримується визначених термінів при створенні візуальної комунікації театру: афіші та програмки до заходів (вистави, перформативні читання та інші події), банери, сіті-лайти, зображення для digital тощо;
 • вивчає портрет цільової аудиторії театру та психологічних, соціальних, економічних  та політичних аспектів, які на неї впливають;
 • володіє інформацією про останні тенденції в області дизайну та перспективи його розвитку, вміє застосовувати ці знання у театрі.

Для участі у конкурсі претендент(к)ам на конкурсну посаду необхідно подати наступні документи:

 1. Заява в довільній формі, скерована Голові конкурсної комісії, про участь у конкурсі, що містить інформацію про поштову адресу та контактний телефон (зразки заяви за посиланням https://cutt.ly/bLaV7g5 ). 

! В заяві ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно вказати назву вакантної посади, на яку Ви претендуєте в разі перемоги у конкурсі. 

 1. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою (бажано фото 3х4) (зразок особового листка за посиланням – https://cutt.ly/jLaB4cM ).
 2. Копія документа, що посвідчує особу.
 3. Витяг з трудової книжки (за наявності).
 4. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
 5. Резюме
 6. Портфоліо або посилання на веб-портфоліо 

Список рекомендованих до подачі документів для претендентів та претенденток на усі оголошені конкурсні посади, які братиме до уваги конкурсна комісія: 

 • характеристики, рекомендації з попередніх місць роботи;
 • інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки;
 • мотиваційні листи;
 • статті

Надати рекомендовані документи (фото, відеоматеріали) можна, долучивши їх на електронних носіях до основного пакету документів або розмістити на файлообмінниках.


Працівники та працівниці, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським академічним драматичним театром імені Лесі Українки та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву(ви) про участь у конкурсі і резюме.


Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент(ка). Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.


Документи для участі у конкурсі приймаються до 18:00 години 31 липня 2022 року включно на електронну адресу [email protected] (у форматі PDF з темою листа “конкурс 2022”) та за поштовою адресою: м. Львів вул. Городоцька, 36 (приймальня).


Конкурс на заміщення вакантної посади художника/ці (дизайнера/ки) проводиться у два етапи:

– перший етап – розгляд документів, поданих претендент(к)ами: 2 серпня 2022 р. у приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. Результати технічного відбору будуть повідомлені 2 серпня 2022 року.

– другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників та учасниць конкурсу у формі співбесіди: 2 серпня 2022 р. об 11:00 у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36.  


 Інформація про переможців та переможниць конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу.

За довідками щодо умов участі у конкурсі звертатись за тел.: (093) 487-15-36 (пн-пт з 12:00 до 17:00) або за електронною адресою: [email protected].

Інформація для не львів’ян: переможців та переможниць конкурсу театр житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання під час конкурсу – за рахунок претендентів та претенденток.


Претендент(к)и на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію (наприклад: інформацію стосовно своєї додаткової освіти, досвіду роботи, професійного рівня (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуарний лист, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії та відеозаписи сцен з вистав на електронних носіях тощо).