ТЕАТР ЛЕСІ В АВІНЬЙОНІ

Театр Лесі відвідав один з найбільших та найпрестижніших театральних фестивалів Festival Off Avignon.

Це вперше Театр Лесі Українки презентував свою виставу у Франції. Та цей дебют важливий не лише для нас, а й для всього українського театру. Адже цьогоріч, в знак підтримки українського голосу на європейській сцені, також вперше було сформовано програму Ukrainian Pavilion. Нам випала честь бути саме тим українським театром, який зіграє свою роботу наживо на основній сцені Avignon Off – La Manufacture.
Ми змогли показати свою прем’єру “Imperium delenda est”, яка була створена вже після повномасштабного вторгнення. Це вистава, яка говорить про новий етап восьмирічної війни в Україні – чесно, відверто, відкрито, з люттю і вірою в перемогу.
Показ вистава пройшов дуже добре. Наші акторки випромінювали енергію та силу, а глядачі та професійна публіка наповну співпереживали тому, що вони бачать на сцені та знають про Україну сьогодні. Ми отримали попередні запрошення на ще кілька фестивалів та поїздок з цією виставою.
І на останок, хочемо подякувати усім без кого б це не трапилося. Вдячні куратору фестивалю Фредеріку Поти, театральній продюсерці Вероніці Скляровій, Українському інституту, Бернардо Борджіно та Onda – Office national de diffusion artistique, La Manufacture collectif contemporain. Також дякуємо за фінансову підтримку цієї подорожі доброму другу нашого театру, якого ми не можемо називати.
Дякуємо нашим захисникам та захисницям на фронті, за те, що можемо тримати наш тил! Слава Україні!