Вистава “Попи, мєнти, бабло, баби” від “Дикого театру” на Фестивалі театрів 12-го листопада

Жив-був собі один чоловік. Жив, їв, вдавився і помер. Та чоловік той був не простим, і залишив по собі красуню-дружину, цілу купу грошей і владу, десь, наприклад, у Вінниці… А у вдови були брати: один піп, а другий мєнт, обоє – старої генерації. І позаздрили вони сестрі, і вирішили її статки відібрати…

Саркастична вистава у стилі «треш» режисера Максима Голенко – це тарантинівський сюжет з українським темпераментом, непередбачувані перепетії і пошук відповіді «Як далеко можна завести людину жага до багатства?»

Ви будете дивитись і не вірити очам, ви будете слухати, і не вірити вухам, і вам захочеться піти та ви не зможете відірватися від сюжету, і складно буде повірити, що все це можливо в театрі. Та у «Дикому театрі» можливо все!

Містить сцени сексу, насилля, тютюнопаління і  лайку. Особам з хиткою психікою перегляд не рекомендований! Для повнолітніх глядачів.

Тривалість 2 години 20 хвилин

Автор Віктор Понізов за мотивами п’єси Джона Вебстера “Герцогиня Амальфі”

Режисер Максим Голенко

Художник Федір Александрович

Художник по костюмах Данііла Колот

Композитор Дмитро Данов

Продюсер – Ярослава Кравченко

Акторський склад:

Олег Примогенов – Данило, Андрій Кронглевский – Федір, Катерина Башкіна-Зленко – Амалія, Олексій Жмурко – Митрополит, Євген Ковальчук – Денис, Олена Яворська – Каріна, Дмитро Вовчук – Антон, Людмила Русланова – Міхайліна, Володимир Кравчук – Костік, Дмитро Олійник – Сильвестр, Юлія Гапчук – Анжела

Проект створено в Bilyts Art Centre