Юлія Калиш

Культурна менеджерка, членкиня Національної спілки театральних діячів України


Освіта

2005-2010 – Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет міжнародних відносин, спеціальність «Країнознавство», кваліфікація «Політолог-міжнародник. Перекладач». Диплом магістра.


Досвід роботи

з 2018 – Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки. Заступниця директорки-художньої керівниці

2010-2018 – Львівська міська рада. Управління культури. Головна спеціалістка відділу культури і мистецтв

2015-2016 – менеджерка у Львові заходів проекту «Голос виключених» від Фонду «JUTROPERA», зокрема, створення в рамках цього проекту театральної вистави-опери «У пошуках Ліра: Верді» на базі ЛАДТ імені Лесі Українки. Проект відбувався в рамках програми «Європейська столиця культури 2016» та співпраці Вроцлава і Львова.

2015 – секретарка Програмної ради Третього конгресу культури Східного партнерства у Львові (4-6 вересня, Україна)

2015 – менеджерка проекту «Дні Львова у Кракові» від УК Львівської міської ради

2014-2015 – членкиня робочої групи міжнародного проекту  «Покращення професійних навиків працівників культури Любліна та Львова у Сфері проектного менеджменту» ( проект відбувався за підтримки Програми Транскордонної співпраці ЄС «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013)

2012-2013 – менеджерка у Львові заходів проекту «Разом ближче. Три культури, одна Європа – співпраця закладів культури, громадських організацій та аніматорів» (проект відбувався за підтримки Програми Транскордонної співпраці ЄС «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013»

2012 – технічна допомога та координація заходів спільного проекту Музею народної архітектури та побуту у Львові та ЮНЕСКО « Ревіталізація та збереження колекції Музею народної архітектури та побуту у Львові: Фаза 1»  A Revitalization and Collection Care Programme for the Museum of Folk Architecture and Rural Life, Lviv, Ukraine: Phase I”.


Додаткова освіта/ сертифікати

2016 – Завершила програму управлінського розвитку “Public management” від Школи управління  УКУ для працівників Львівської міської ради, керівник Павло Шеремета

2015 – Завершила програму з підвищення кваліфікації державних службовців у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

2012 – Акредитована спеціалістка PRINCE2 Foundation Training.
(PRojects IN Controlled Environments – метод управління проектами)

2011-2012 – Завершила курс культурного менеджменту від Європейського культурного фонду  (The European Cultural Foundation) спільно з Центром культурного менеджменту у Львові та отримала сертифікат за спеціальністю «культурний менеджер»


«Люблю читати, кататися на лижах, настільні ігри, перекладати вірші на англійську, знаходити вдалі рішення при невдалих обставинах і молочний шоколад. Закохана у магічний реалізм, театр та музику».
Улюблена цитата : «Кожен може вірити, у що він хоче. Я тільки проти того, щоб змушувати всіх вірити в щось одне» Айзек Азімов