УЯВНІ МАРШРУТИ ЛЬВОВОМ

імерсивна вистава-гра
Квитки

Імерсивна вистава-гра для десяти глядачів та глядачок

Місце — Галерея
Тривалість — 1 година 40 хвилин


Уявні маршрути Львовом — це інтимний перформанс, який через гру у піску досліджує перетини львівських історій та урбаністичних асоціацій. Річковий пісок Полтви та óбрази на ньому стануть відправними точками у фантазійній подорожі учасників та учасниць, які зануряться в уявний світ Львова через водну стихію, точніше її відсутність.

Апелюючи до середньовічного жанру ітінерарій (докладних паломницьких текстів та ілюстрацій) і містеріального театру, «Уявні маршрути Львовом», підважують їх, концентруючись на сучасних темах міської екології, історії місцевих громад та дис/утопічного майбутнього. Крім того, на відміну від минулих епох, провідницями у цьому піщаному ритуалі стануть дві знатниці, які розкриють не тільки секрети міста і його підземної води, але й уяву та пам’ять присутніх на дійстві, які пливтимуть за напрямком ріки Полтви та її приток.


У тексті перформансу використано: вірш Дебори Фоґель у перекладі Юрка Прохаська, уривки діалогів із п’єси «Сватання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ’яненка, уривок опери Ріхарда Ваґнера «Лоенгрін».Відгуки про виставу:


Авторка ідеї та драматургиня — Вікторія Миронюк
Текст — Вікторія Миронюк і перформерки
Перформерки — Анастасія Лісовська і Ісабель Меркулова;
Сценографія — Вікторія Миронюк
Звукове дослідження — Остап Мануляк
Постановка голосу — Микола Тетюк
Звукорежисер — Володимир Помірко
Анімація — Олексій Хорошко
Стилістика костюмів — Вікторія Миронюк та Ірина Полянська
Художниця з костюмів — Ірина Полянська


Про авторку ідеї:

Вікторія Миронюк — міждисциплінарна мисткиня, перформерка та працівниця театру. Закінчила магістерські програми «Теорія культури» в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» у Києві та «Сучасні сценічні практики та візуальна культура» в Мадриді, а також програму післядипломної освіти «Вищі студії перформансу та сценографії» у Брюсселі. Вікторія працює над проектами на перетині перформативних, учасницьких та візуальних мистецьких практик, які досліджують питання ритуальних структур, їхні межі та потенціали. Презентувала свої роботи на фестивалях Zurcher Teatr Spektakel, Festival Belluard Bollwerk International, La Cosa en Casa, Festival Les Nuits Blanches, ParadeFest, Фестиваль молодих українських художників, та інших подіях.


Перформанс створено за підтримки Центру міської історії


Прем’єра — 20 грудня 2019