Вистава «Галдамаш» повертається на сцену Театру Лесі

24 червня відбудеться єдиний у цьому місяці показ вистави «Галдамаш», яка повертається на сцену після понад пів року відсутності.


«Галдамаш» — це апокаліптична мольфа про гуцулів та їхнє важке, але неспішне життя. Здавалось би, живуть собі люди та й живуть, що тут такого? Однак все дещо складніше: за вибори, які роблять люди, з часом доведеться відповідати. Бо карма — це не лише дгармічне вірування, а цілком собі універсальна штука. І ті, хто наживається на вирубці лісу, одні з перших дізнаються, що воно таке, ця карма. Гори, як відомо, не прощають легковажного ставлення.

Виставу «Галдамаш» створено за пєсою «Екологічна балада» Ольги Мацюпи. У 2017 році ця п’єса здобула перемогу у номінації «іноземна драма» у німецькому драматургічному конкурсі «Heidelberger Stückemarkt».

Галдамаш Театр Лесі
Фото: Марія Шавель

Режисерка вистави — Світлана Ілюк. «Галдамаш» був режисерським дебютом Світлани, яка, до слова, народилась у Верховині.

Прем’єра вистави відбулась 31 жовтня 2020 року. З того часу «Галдамаш» перебуває у репертуарі Театру Лесі та незмінно користується популярністю. Після паузи у понад пів року та змін у акторському складі вистава повертається на сцену Театру Лесі.

Місце: мала сцена
Тривалість: 1 година 40 хвилин без антракту

Вікове обмеження: 18+

Квитки на єдиний показ у червні тут

Фото для головного зображення: Марія Шавель. На фото — Софія Лешишак