“Горизонт 200” у лонг-листі “ГРИ”

Вистава Театру Лесі “Горизонт 200” – у лонг-листі ІІ Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії “ГРА” від Національної спілки театральних діячів України

Номінація «За найкращу пошуково-експериментальну виставу»:
1. Львівський академічний драматичний театр ім. Лесі Українки – «Горизонт 200»;
2. Київський академічний театр на Печерську – «Світ у горіховій шкаралупі»;
3. Одеський академічний обласний театр ляльок – «Баби Бабеля»;
4. Перший академічний український театр для дітей та юнацтва (м. Львів) – «Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи»;
5. Харківський державний академічний театр ляльок ім. В. А. Афанасьєва – «Гамлет»

Номінація «За найкращу драматичну виставу»:
1. Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки м. Кам’янського – «Украдене щастя»;
2. ГО «Інститут дослідження театру «Шостий поверх» – «Погані дороги»;
3. ГО «Фестивальний центр «Золотий Дюк», Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька – «Вона його любила»;
4. «Дикий театр» (м. Київ) – «Кицюня»;
5. Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька – «Одруження»;
6. Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка – «Коріолан»;
7. Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка – «Скапен».

Номінація «За найкращу виставу камерної сцени»: 
1. Creator (м. Київ) – «ЕФЕКТ Minetti»;
2. ГО «АРС МАГНА», Київський академічний театр на Печерську – «Бог різанини»;
3. ГО «Театральна платформа», Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка – «Війна»;
4. Київський академічний театр «Золоті ворота» – «Фрекен Юлія»;
5. Київський академічний театр юного глядача на Липках – «Місце для дракона»;
6. Львівський академічний театр імені Леся Курбаса – «Королева краси»;
7. Харківський державний академічний український драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка – «Замок».

Номінація «За найкращу виставу для дітей»:
1. ГО «Майстерня Мистецький Простір», Перший академічний український театр для дітей та юнацтва (м. Львів) – «Джалапіта»;
2. Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва – «Король Дроздобород»;
3. Рівненський академічний обласний театр ляльок – «Пливе човен, казок повен».

Номінація «За найкращу музичну виставу у жанрі опери/оперети/мюзиклу»:
1. Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. І. Франка – «Гуцулка Ксеня»;
2. Київський національний академічний театр оперети – «Скрипаль на даху»;
3. Одеський національний академічний театр опери та балету – «Орфей і Еврідіка».

Номінація «За найкращу хореографічну/балетну/пластичну виставу»:
1. n’Era Dance Group (м. Київ) – «Альфа»;
2. Академічний театр «Київ Модерн-балет» – «Спляча красуня»;
3. Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» – «По той бік кургану»;
4. Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької – «Правда під маскою»: «Пульчинелла», «Весна священна»;
5. Проект АРТІЛЬ (м. Київ) – «Артіль – Чотири вистави».

 

One thought on “Горизонт 200” у лонг-листі “ГРИ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *