КОНКУРС. Леся потребує художників!

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: 

 • художни(ка)ці-конструктор(а)ки – 1 ставка (посадовий оклад: 11 099 грн);
 • художни(ка)ці-оформлювач(а)ки – 0,5 ставки (посадовий оклад: 5 550 грн)

Кваліфікаційні вимоги до посади ХУДОЖНИ(КА)ЦІ-КОНСТРУКТОР(А)КИ: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); стаж роботи за професією художника не менше 3 років. 

Претендент(к)и на цю посаду повинні знати: методи художнього конструювання і художньо-графічних робіт; технологію виробництва; принципи роботи, умови монтажу і технічної експлуатації розроблюваних виробів; систему конструкторської та технологічної документації; вимоги до розроблення та оформлення художньо-конструкторської документації; технічні характеристики і властивості матеріалів, які застосовуються в розроблюваних конструкціях; методи проведення технічних розрахунків з художнього конструювання.

Основні завдання та обов’язки ХУДОЖНИ(КА)ЦІ-КОНСТРУКТОР(А)КИ:

 • розробляє художньо-конструкторські проекти декорацій та інших об’єктів сценічного устаткування (створення і оформлення реквізиту, костюмів та/або їх елементів), забезпечуючи високий рівень споживчих властивостей і естетичних якостей конструкцій та виробів, які проектуються;
 • здійснює пошук найбільш раціональних варіантів рішень, конструкційно-оздоблювальних матеріалів і деталей зовнішнього оформлення, об’ємно-просторове і графічне проектування, деталізацію форм виробів, розробляє компонувальні і композиційні рішення, готує дані для розрахунків економічного обґрунтування запропонованої конструкції або виробу;
 • розробляє потрібну технічну документацію на конструкції та вироби (креслення компонування і загального виду, ескізні і робочі креслення для макетування, презентаційні малюнки, робочі проекти моделей/ 3Д-моделей);
 • реалізує (за необхідності) виготовлення художньо-конструкторських проектів та виробів;
 • здійснює авторський нагляд за реалізацією художньо-конструкторських рішень у процесі проектування, виготовлення та випробування (контролює відповідність технічної документації і технологічного оснащення художньо-конструкторських проектів);
 • оформляє відповідну документацію на закінчені художньо-конструкторської розробки, складає звіти про результати виконаних робіт.

Робочий графік: 40 робочих годин у тиждень, з вівторка по неділю, вихідний – понеділок.


Кваліфікаційні вимоги до посади ХУДОЖНИ(КА)ЦІ-ОФОРМЛЮВАЧ(А)КИ: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років. 

Претендент(к)и на цю посаду повинні знати основи перспективи, кольорознавства, креслення; закони композиції; способи виконання різних оформлюваних робіт; властивості застосовуваних матеріалів і фарбників; способи складання фарб різних кольорів та їх застосування.

Основні завдання та обов’язки ХУДОЖНИ(КА)ЦІ-ОФОРМЛЮВАЧ(А)КИ:

 • виконує художньо-оформлювальні роботи в різній техніці виконання із застосуванням відповідних матеріалів;
 • робить ескізи з описом технічних характеристик та (за необхідності) макети декорацій і реквізиту для вистав, а також виготовляє їх оригінали; 
 • бере участь у роботі над новими виставами (театральними проектами, публічними подіями театру тощо), пропонує та втілює художньо-образотворчі способи їх оформлення;
 • бере участь у розробці концепцій художньо-технологічних проектів з раціонального використання площі, дизайну, художньої виразності організації простору (фотозони тощо) та займається їх реалізацією;
 • займається художньо-оздоблювальними роботами з внутрішнього і зовнішнього оформлення будівлі та на територіях, приналежних театру.

Робочий графік: 20 робочих годин у тиждень, з вівторка по неділю, вихідний – понеділок.


Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

 1. Заява в довільній формі, скерована Голові конкурсної комісії, про участь у конкурсі, що містить інформацію про поштову адресу та контактний телефон (зразок заяви за посиланнями – https://cutt.ly/qekqlZV та https://cutt.ly/xexE9Zz)                 
 2. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою (бажано фото 3х4) (зразок особового листка за посиланням – https://cutt.ly/Hekqv1l).
 3. Копія документа, що посвідчує особу.
 4. Витяг з трудової книжки (за наявності).
 5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
 6. Резюме.
 7. 7. Портфоліо.

Список рекомендованих до подачі документів, які братиме до уваги конкурсна комісія: 

 • характеристики, рекомендації з попередніх місць роботи;
 • інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки;
 • фотографії та відеоматеріали робіт. 

Надати рекомендовані документи можна, долучивши їх на електронних носіях до основного пакету документів.


Працівники та працівниці, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським академічним драматичним театром імені Лесі Українки та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі і резюме.


Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент(ка). Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.


Документи для участі у конкурсі приймаються до 17:00 год 12 листопада 2019 р. включно за поштовою адресою: м. Львів вул. Городоцька, 36 (приймальня) та на електронну адресу [email protected] (скан-копії всіх документів у форматі PDF з темою листа “конкурс”).


Дата і місце проведення конкурсу: 13 і 14 листопада 2019 року у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (м. Львів, вул. Городоцька, 36, другий поверх, приймальня).


Конкурс проводиться у два етапи:

– перший етап – розгляд документів, поданих претендент(к)ами: 13 листопада 2019 року о 10:00 у приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. 

– другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників та учасниць конкурсу у формі співбесіди: 14 листопада 2019 року об 11:00 у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. 


Інформація про переможця/переможницю конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу.

За довідками щодо умов участі у конкурсі звертатись за тел.: (032) 233-31-85 (пн-пт з 14:00 до 18:00) або за електронною адресою: [email protected].


Інформація для не львів’ян: театр не забезпечує житлом переможців та переможниць конкурсу. Витрати на проїзд та проживання під час конкурсу – за рахунок претендентів та претенденток.


Дізнатись більше про театр Лесі та про плани роботи театру на театральний сезон “страх – стьоб – емансипація” 2019-2020 роки можна на сайті театру – teatrlesi.lviv.ua