КОНКУРС! Леся шукає працівників

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • Завідувача/-ку художньо-постановочної частини – 1 посада (посадовий оклад: 11 099 грн)
 • художника/-цю (дизайнера/-ки) – 1 посада (посадовий оклад: 11 099 грн)

Кваліфікаційні вимоги до посади ЗАВІДУВАЧА/-КИ ХУДОЖНЬО-ПОСТАНОВОЧНОЇ ЧАСТИНИ: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.

Основні завдання та обов’язки ЗАВІДУВАЧА/-КИ ХУДОЖНЬО-ПОСТАНОВОЧНОЇ ЧАСТИНИ:

 • організовує та контролює виробництво прем’єрних вистав, а саме: здійснює пошук виконавців (підрядників) з виготовлення декорацій, реквізиту; контролює роботу костюмерів, закрійників, реквізитора, художників, монтувальників та машиністів сцени, інших осіб, залучених до виробничих процесів у постановці вистави;
 • контролює підготовку декорацій, реквізиту, костюмів до репертуарних вистав, слідкує за їхнім збереженням, при потребі організовує поточний ремонт;
 • складає кошторис витрат на постановку вистави, разом з художником-постановником розробляє сценічні плани декорацій, складає технологічний і сценічний опис виготовлення сценічного оформлення;
 • організує виготовлення декорацій, реквізиту, костюмів в межах затверджених керівництвом кошторису та термінів;
 • організовує роботу з підготовки сценічного майна до гастролей і виїзних вистав (ремонт декорацій та реквізиту, перевезення декорацій, реквізиту, костюмів тощо);
 • бере участь у доборі кадрів на посади, які знаходяться у її безпосередньому підпорядкуванні;
 • організовує облік робочого часу працівників та працівниць, які знаходяться у її безпосередньому підпорядкуванні.

Кваліфікаційні вимоги до посади ХУДОЖНИКА/-ЦІ (ДИЗАЙНЕРА/-КИ): базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

Основні завдання та обов’язки ХУДОЖНИКА/-ЦІ (ДИЗАЙНЕРА/-КИ):

 • вдосконалити та доопрацювати існуючий брендбук театру;
 • комплексна розробка фірмового стилю театру;
 • розробка візуальної комунікації театру: постери та програмки до подій,  банери, сіті-лайти, зображеня для digital тощо;
 • підготовка макетів до друку, замовлення друку в підрядної організації;
 • розробка сувенірної продукції театру.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

 1. Заява в довільній формі, скерована Голові конкурсної комісії, про участь у конкурсі, що містить інформацію про поштову адресу та контактний телефон (зразок заяви за посиланнями – cutt.ly/RwKGKPh та cutt.ly/fwKGX6U)
 2. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою (бажано фото 3х4) (зразок особового листка за посиланням – cutt.ly/5wKHrs5).
 3. Копія документа, що посвідчує особу.
 4. Витяг з трудової книжки (за наявності).
 5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
 6. Резюме.
 7. Портфоліо або посилання на веб-портфоліо (за наявності)

Список рекомендованих до подачі документів, які братиме до уваги конкурсна комісія:

 • характеристики, рекомендації з попередніх місць роботи;
 • інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки;
 • фотографії та відеоматеріали робіт.

Надати рекомендовані документи можна, долучивши їх на електронних носіях до основного пакету документів.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент(ка). Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.


Документи для участі у конкурсі приймаються до 17:00 год  04 жовтня 2019 р. включно за поштовою адресою: м. Львів вул. Городоцька, 36 (приймальня) та на електронну адресу [email protected] (скан-копії всіх документів у форматі PDF з темою листа “конкурс”).

Дата і місце проведення конкурсу: 09 жовтня 2019 року у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (м. Львів, вул. Городоцька, 36, другий поверх, приймальня).


Конкурс проводиться у два етапи:

– перший етап – розгляд документів, поданих претендент(к)ами: 09 жовтня 2019 р. о 10:00 у приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36.

– другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників та учасниць конкурсу у формі співбесіди: 09 жовтня 2019 р. об 11:00 у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36.


!!! Художникам/-цям до співбесіди потрібно підготувати візуалізацію слогану театрального сезону 2019-20 “страх-стьоб-емансипація” (постер у цифровому форматі jpg або png). Детальне завдання з вихідними файлами ви отримаєте після надсилання заявки на участь в конкурсі!!!


Інформація про переможця/переможницю конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу.

За довідками щодо умов участі у конкурсі звертатись за тел.: (032) 233-31-85 (пн-пт з 14:00 до 18:00) або за електронною адресою: [email protected].

Інформація для не львів’ян: театр не забезпечує житлом переможців та переможниць конкурсу. Витрати на проїзд та проживання під час конкурсу – за рахунок претендентів та претенденток.


Дізнатись більше про театр Лесі та про плани роботи театру на театральний сезон “страх – стьоб – емансипація” 2019-2020 роки можна на сайті театру – teatrlesi.lviv.ua.