КОНКУРС! Шукаємо акторів, акторок і завідувача/ку музичної частини

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
артист/ка драми першої категорії – 3 посади (посадовий оклад – 14 018 грн);
артист/ка драми другої категорії – 1 посада (посадовий оклад – 13 036 грн);
– завідувач/ка музичної частини – 1 посада (посадовий оклад – 14 999 грн)

Форма працевлаштування – контрактна.


Кваліфікаційні вимоги до претендентів(ок) на заміщення вакантних посад АРТИСТІВ(ОК) ДРАМИ ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста драми другої категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів(ок) на заміщення вакантних посад АРТИСТІВ(ОК) ДРАМИ ДРУГОЇ КАТЕГОРІЇ: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Основні завдання та обов’язки артистів(ок) драми:

 • розробляє під керівництвом режисер/-ки і виконує у виставах театру доручені йому/їй ролі як на стаціонарі, так і на гастролях або виїздах;
 • приходить на репетиції і вистави вчасно та творчо підготовленим(ною);
 • бере участь в примірках та додаткових зустрічах, пов’язаних з роботою театру: фотосесії, інтерв’ю, примірки, промоційні акції, ТБ та радіоефіри, флешмоби театру, збори по виробництву, зустрічі з керівним та художньо-керівним складом театру та інше;
 • дотримується встановлених термінів при виконанні окремих творчих завдань;
 • у разі виробничої потреби готує роль у порядку термінового вводу;
 • постійно вдосконалює свою майстерність та професійність, а саме:
 • займається колективними та самостійними тренажами; 
 • читає професійну і художню літературу, переглядає відеозаписи вистав та перформансів;
 • цікавиться сучасними театральними методами; 
 • пропонує керівництву доступні форми самоосвіти: відрядження в інші міста для перегляду вистав, участь у майстер-класах, семінарах, проектах (які не співпадають з поточною роботою театру);
 • проявляє ініціативу до самостійної і групової праці з самовдосконалення.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів(ок) на заміщення вакантної посади ЗАВІДУВАЧА МУЗИЧНОЇ ЧАСТИНИ: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років.

Основні завдання та обов’язки завідувача музичної частини:

 • здійснює  художнє  та  організаційне керівництво  роботою  із  створення  музичного оформлення  вистав (проєктів);
 • контролює  роботу  звукорежисерів/-ок;
 • розробляє музичне оформлення (підбір та створення музичних композицій) до вистав, партисипативних проектів, перформативних читань та інших подій в театрі та здійснює/реалізує виконання музичного оформлення;
 • бере участь  у  роботі  з  підготовки нових і поновлення раніше створених вистав;  
 • перевіряє готовність звукової апаратури до проведення заходу, стежить за її справністю і встановлює мікрофони та іншу потрібну техніку;
 • відповідає за технічну якість звуку, залежно від акустичної можливості сценічного майданчика; 
 • здійснює зв’язок з композитор(к)ами, головним/-ою режисером/-кою та режисер(к)ами-постановниками/-цями, виконує їхні завдання та надає їм практичну допомогу у підготовці музичного матеріалу;
 • здійснює і контролює художню якість виконання музики на сцені, підготовку оформлення нових вистав в межах визначених термінів і витрат.

Для участі у конкурсі претендент(к)ам на усі оголошені конкурсні посади необхідно подати наступні документи:

 1. Заява в довільній формі, скерована Голові конкурсної комісії, про участь у конкурсі, що містить інформацію про поштову адресу та контактний телефон (зразки заяви за посиланням https://cutt.ly/cmoSmWP). 

! В заяві ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно вказати назву вакантної посади, на яку Ви претендуєте в разі перемоги у конкурсі. 

Для артистів та артисток: кожні конкурсант та конкурсантка можуть одночасно претендувати на вакантні посади різних категорій артистів драми: для цього слід подати окремі заяви на кожну з бажаних категорій, при цьому решта необхідних для участі в конкурсі документів не дублюються. З метою уникнення недопущення Вас до другого етапу конкурсу (прослуховування) через зазначення в заяві невідповідної категорії, уважно перечитайте наведені вище кваліфікаційні вимоги до вакантних посад.

 1. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою (бажано фото 3х4) (зразок особового листка за посиланням –https://cutt.ly/9moSyKL).
 2. Копія документа, що посвідчує особу.
 3. Витяг з трудової книжки (за наявності).
 4. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
 5. Резюме

! У резюме ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть електронну пошту. Для уникнення накладок та непорозумінь 06 серпня на електронну пошту Ви отримаєте лист із конкретною інформацією про час прослуховування (для артистів та артисток драми).


Список рекомендованих до подачі документів для претендентів та претенденток на усі оголошені конкурсні посади, які братиме до уваги конкурсна комісія: 

 • характеристики, рекомендації з попередніх місць роботи;
 • інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки;
 • мотиваційні листи;
 • статті

Надати рекомендовані документи (фото, відеоматеріали) можна, долучивши їх на електронних носіях до основного пакету документів або розмістити на файлообмінниках.


Працівники та працівниці, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським академічним драматичним театром імені Лесі Українки та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву(ви) про участь у конкурсі і резюме.


Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент(ка). Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.


Документи для участі у конкурсі приймаються до 17:00 години 20 липня 2021 року включно на електронну адресу [email protected] (у форматі PDF з темою листа “конкурс 2020”) та за поштовою адресою: м. Львів вул. Городоцька, 36 (приймальня).


Конкурс на заміщення вакантних посад артистів та артисток драми проводиться у два етапи:

– перший етап – розгляд документів, поданих претендент(к)ами: 06 серпня 2021 р. у приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. Результати технічного відбору будуть повідомлені 06 серпня 2021 року;

 • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників та учасниць конкурсу у формі прослуховування: 9-10 серпня 2021 р. у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (велика сцена) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36

Для прослуховування артистів та артисток драми необхідно підготувати:

 1. Характерний монолог (що продемонструє вашу ігрову природу) – до 3 хв.
 2. Фрагмент вірша або короткий вірш – до 1 хв.
 3. Фрагмент прози – до 3 хв.
 4. Пластичний етюд або сучасний танець – до 2 хв.
 5. Фрагмент пісні – до 2 хв.
 6. Висловлення особистої думки/позиції у формі зв’язної короткої розповіді (в стилі хейтспічу) на одну з тем – до 5 хв:
 • що найбільше захоплює? 
 • що найбільше обурює? 
 • до чого найбільше прагнете?

Конкурс на заміщення вакантної посади завідувача музичної частини проводиться у два етапи:

– перший етап – розгляд документів, поданих претендент(к)ами: 10 серпня 2021 р. у приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. Результати технічного відбору будуть повідомлені 10 серпня 2021 року.

– другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників та учасниць конкурсу у формі співбесіди: 10 серпня 2021 р. об 11:00 у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36.  


УВАГА! При вході у театр вам вимірюватимуть температуру. Зауважте, що при виявленні у вас підвищеної температури (вище 37,2) та візуальних ознак гострих респіраторних захворювань, а також відсутності засобів індивідуального захисту (масок/респіраторів тощо) вас не допустять до прослуховування/співбесіди.


Інформація про переможців та переможниць конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу.


За довідками щодо умов участі у конкурсі звертатись за тел.: (093) 487-15-36 (пн-пт з 15:00 до 17:00) або за електронною адресою: [email protected].


Інформація для не львів’ян: переможців та переможниць конкурсу театр житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання під час конкурсу – за рахунок претендентів та претенденток.


УВАГА! При введенні додаткових запобіжних заходів на період поширення вірусу COVID-19 умови проведення конкурсу можуть змінитися! Про будь-які зміни у проведенні конкурсу претендентів та претенденток на заміщення усіх конкурсних посад буде повідомлено особисто.


Претендент(к)и на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію (наприклад: інформацію стосовно своєї додаткової освіти, досвіду роботи, професійного рівня (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуарний лист, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії та відеозаписи сцен з вистав на електронних носіях тощо).