КОНКУРС! Шукаємо звукорежисера/-ку та художника/-цю з освітлення

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • звукорежисера/-ки вищої категорії – 1 посада (посадовий оклад: 14 018 грн);
 • художника/-ці з освітлення – 0,5 ставки (посадовий оклад: 7499 грн)

Форма працевлаштування – контрактна.


Кваліфікаційні вимоги до посади ЗВУКОРЕЖИСЕРА/-КИ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією не менше 3 років.

Основні завдання та обов’язки ЗВУКОРЕЖИСЕРА/-КИ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ:  

 • розробляє та впроваджує під керівництвом режисера або куратора проекту музичне оформлення до вистав, партисипативних проектів, перформативних читань та інших подій в театрі;
 • бере участь у роботі з підготовки нових і поновлення раніше створених вистав;  
 • налаштовує звукові технічні засоби до репетицій, вистав та інших подій в театрі;
 • перевіряє готовність звукової апаратури до проведення заходу, стежить за її справністю, налаштовує мікрофони та іншу потрібну звукову техніку;
 • відповідає за технічну якість звуку; 
 • організовує всі роботи по монтажу та профілактичному ремонту звукової техніки.

Кваліфікаційні вимоги до посади ХУДОЖНИКА/-ЦІ З ОСВІТЛЕННЯ: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – стаж роботи за професією не менше 3 років.

Основні завдання та обов’язки ХУДОЖНИКА/-ЦІ З ОСВІТЛЕННЯ:

 • здійснює художнє та організаційне керівництво над роботою із створення світлового оформлення вистав, партисипативних проектів, перформативних читань та інших подій в театрі; 
 • спільно з режисером, сценографом, художниками працює над створенням світлової партитури з урахуванням естетики (художнього рішення), техніки безпеки та кошторису вистави;
 • створює світлові партитури та схеми розведення світла; 
 • адаптовує світлову партитуру вистави до нових локацій, наприклад, під час гастрольної діяльності (інше розміщення сценічного світлового обладнання, інший тип пульта тощо);
 • організовує роботи по встановленню електроосвітлювальної апаратури, яка знаходиться на сценічних майданчиках;
 • організовує всі роботи по монтажу та профілактичному ремонту освітлювальних приладів, прожекторів тощо.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

 1. Заява в довільній формі, скерована Голові конкурсної комісії, про участь у конкурсі, що містить інформацію про поштову адресу та контактний телефон (зразок заяви за посиланням – https://cutt.ly/QQC7qoD).
 2. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою (бажано фото 3х4) (зразок особового листка за посиланням – https://cutt.ly/LQC7UCX).
 3. Копія документу, що посвідчує особу.
 4. Витяг з трудової книжки (за наявності).
 5. Копія документу про освіту за відповідною спеціальністю.
 6. Резюме.
 7. Портфоліо або веб-портфоліо (за наявності)

Список рекомендованих до подачі документів, які братиме до уваги конкурсна комісія: 

 • характеристики, рекомендації з попередніх місць роботи;
 • інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки;
 • фотографії та відеоматеріали робіт. 

Надати рекомендовані документи можна, долучивши їх на електронних носіях до основного пакету документів.


Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент(ка). Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.


Документи для участі у конкурсі приймаються до 17:00 год  01 вересня 2021 р. включно за поштовою адресою: м. Львів вул. Городоцька, 36 (приймальня) та на електронну адресу [email protected] (скан-копії всіх документів у форматі PDF з темою листа “конкурс”).


Дата і місце проведення конкурсу: 01 вересня 2021 року у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (м. Львів, вул. Городоцька, 36, другий поверх, приймальня).

Конкурс проводиться у два етапи:

– перший етап – розгляд документів, поданих претендент(к)ами: 03 вересня 2021 р. о 10:00 у приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. 

– другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників та учасниць конкурсу у формі співбесіди: 03 вересня 2021 р. о 10:30 у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. 


Можливі зміни у форматі проведення конкурсу. Співбесіди з конкурсантами і конкурсантками можуть відбутися у форматі онлайн, зважаючи на ситуацію з поширенням вірусу COVID-19. Про зміни формату конкурсантів і конкурсанток буде повідомлено в індивідуальному порядку.   

УВАГА! У зв’язку із дотриманням запобіжних заходів на період поширення вірусу COVID-19 вхід у приміщення театру до зазначеного часу – заборонений! При вході у театр вам вимірюватимуть температуру. Зауважте, що при виявленні у вас підвищеної температури (вище 37,2) та візуальних ознак гострих респіраторних захворювань, а також відсутності засобів індивідуального захисту (масок/респіраторів тощо) вас не допустять до співбесіди.


Інформація про переможця/переможницю конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу.

За довідками щодо умов участі у конкурсі звертатись за тел.: (032) 233-31-85 (пн-пт з 12:00 до 18:00) або за електронною адресою: [email protected].


Інформація для не львів’ян: театр не забезпечує житлом переможців та переможниць конкурсу. Витрати на проїзд та проживання під час конкурсу – за рахунок претендентів та претенденток.