КОНКУРС! Театр Лесі шукає головного режисера/головну режисерку

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного режисера/головної режисерки.

Ми шукаємо людину, яка стане частиною команди і орієнтуватиметься на спільні досягнення та розвиток театру. 

Ми пропонуємо головному режисеру/головній режисерці реалізацію однієї постановки на сезон, а також можливості для творчих експериментів з акторською трупою у малих формах (сценічні читання, перформанси, мистецькі лабораторії, воркшопи, вуличні дійства і т.п., і т.д.). Спільно з художньо-керівним складом театру формувати напрям та плани роботи в театрі на місяць, сезон і наступні театральні сезони. 

Ми хочемо, аби головний/-а режисер/-ка створював/-ла здорову атмосферу роботи з актор(к)ами, практикував/-ла та вдосконалював/-ала професійні навички трупи (сценічна мова, пластика, перформативніть, робота в команді). 


Форма працевлаштування – контрактна.

Посадовий оклад – 12 586 грн


Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією режисера-постановника, режисера не менше 3 років.


Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

 1. Заява в довільній формі, скерована Голові конкурсної комісії, про участь у конкурсі, що містить інформацію про поштову адресу та контактний телефон (зразок заяви за посиланням – https://cutt.ly/5QSDxk).
 2. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою (бажано фото 3х4) (зразок особового листка за посиланням – https://cutt.ly/5QSDxk).
 3. Копія документа, що посвідчує особу.
 4. Витяг з трудової книжки (за наявності).
 5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
 6. Резюме, яке, зокрема, включатиме посилання на відеоматеріали робіт. 

Список рекомендованих до подачі документів, які братиме до уваги конкурсна комісія: 

 • характеристики, рекомендації з попередніх місць роботи;
 • копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання тощо;
 • інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії та відеоматеріали робіт. 

Надати рекомендовані документи можна, долучивши їх на електронних носіях до основного пакету документів.


Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент(ка). Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.


Документи для участі у конкурсі приймаються до 29-го липня 2019 р. о 17:00 включно за поштовою адресою: м. Львів вул. Городоцька, 36 (приймальня) та на електронну адресу [email protected] (у форматі PDF з темою листа “конкурс головного/-ої режисера/-ки 2019”).


Конкурс проводиться у два етапи:

– перший етап – розгляд документів, поданих претендент(к)ами: 31-го липня 2019 р. у приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. Результати технічного відбору будуть оголошені 01-го серпня 2019 р.

– другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників та учасниць конкурсу у формі співбесіди: 05-го серпня 2019 р. у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. 


До співбесіди необхідно підготувати план роботи на один та три театральні сезони, який включатиме:

 1. Ваше бачення роботи головного режисера в театрі (що це за посада і для чого вона потрібна в театрі? як корелюється її робота з роботою директора-художнього керівника, завідувача трупою, керівника літературно-драматургічної частини та іншими творчими працівниками тощо?);
 2. Перелік тем та матеріалів, які вас цікавлять до постановок; 
 3. Пропозиції стосовно організації заходів з підвищення професійної майстерності акторів та акторок.

Інформація про переможця/переможницю конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу.

За довідками щодо умов участі у конкурсі звертатись за тел.: (032) 233-31-85 (пн-пт з 14:00 до 18:00) або за електронною адресою: [email protected].


Інформація для не львів’ян: переможців та переможниць конкурсу театр житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання під час конкурсу – за рахунок претендентів та претенденток.


Дізнатись більше про театр Лесі та про плани роботи театру на театральний сезон “страх – стьоб – емансипація” 2019-2020 роки можна на сайті театру – teatrlesi.lviv.ua.