КОНКУРСИ! Театр Лесі шукає художник-а/-цю, звукорежисер-а/-ку, художник-а/-цю з освітлення

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • звукорежисер-а/-ки вищої категорії – 1 посада (посадовий оклад: 10 373 грн);
 • художник-а/-ці з освітлення – 1 посада (посадовий оклад: 11 099 грн);
 • художник-а/-ці (дизайнер-а/-ки) – 1 посада (посадовий оклад: 11 099 грн)

Форма працевлаштування – контрактна.

Кваліфікаційні вимоги до посади ЗВУКОРЕЖИСЕР-А/-КИ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією не менше 3 років.

Основні завдання та обов’язки ЗВУКОРЕЖИСЕР-А/-КИ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ:  

 • розробляє та впроваджує під керівництвом режисера або куратора проекту музичне оформлення до вистав, партисипативних проектів, перформативних читань та інших подій в театрі;
 • бере участь у роботі з підготовки нових і поновлення раніше створених вистав;  
 • налаштовує звукові технічні засоби до репетицій, вистав та інших подій в театрі;
 • перевіряє готовність звукової апаратури до проведення заходу, стежить за її справністю, налаштовує мікрофони та іншу потрібну звукову техніку;
 • відповідає за технічну якість звуку; 
 • організовує всі роботи по монтажу та профілактичному ремонту звукової техніки.

Кваліфікаційні вимоги до посади ХУДОЖНИК-А/-ЦІ З ОСВІТЛЕННЯ: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – стаж роботи за професією не менше 3 років.

Основні завдання та обов’язки ХУДОЖНИК-А/-ЦІ З ОСВІТЛЕННЯ:

 • здійснює художнє та організаційне керівництво над роботою із створення світлового оформлення вистав, партисипативних проектів, перформативних читань та інших подій в театрі; 
 • спільно з режисером, сценографом, художниками працює над створенням світлової партитури з урахуванням естетики (художнього рішення), техніки безпеки та кошторису вистави;
 • створює світлові партитури та схеми розведення світла; 
 • адаптовує світлову партитуру вистави до нових локацій, наприклад, під час гастрольної діяльності (інше розміщення сценічного світлового обладнання, інший тип пульта тощо);
 • організовує роботи по встановленню електроосвітлювальної апаратури, яка знаходиться на сценічних майданчиках;
 • організовує всі роботи по монтажу та профілактичному ремонту освітлювальних приладів, прожекторів тощо.

Кваліфікаційні вимоги до посади ХУДОЖНИК-А/-ЦІ (ДИЗАЙНЕР-А/-КИ): базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

Основні завдання та обов’язки ХУДОЖНИК-А/-ЦІ (ДИЗАЙНЕР-А/-КИ):

 • вдосконалити та доопрацювати існуючий брендбук театру; 
 • комплексна розробка фірмового стилю театру; 
 • розробка візуальної комунікації театру: постери та програмки до подій,  банери, сіті-лайти, зображеня для digital тощо;
 • підготовка макетів до друку, замовлення друку в підрядної організації;
 • розробка сувенірної продукції театру.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

 1. Заява в довільній формі, скерована Голові конкурсної комісії, про участь у конкурсі, що містить інформацію про поштову адресу та контактний телефон (зразок заяви за посиланням – https://cutt.ly/nCAUqo).
 2. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою (бажано фото 3х4) (зразок особового листка за посиланням – https://cutt.ly/nCAUqo).
 3. Копія документу, що посвідчує особу.
 4. Витяг з трудової книжки (за наявності).
 5. Копія документу про освіту за відповідною спеціальністю.
 6. Резюме.
 7. Портфоліо або веб-портфоліо (за наявності)

Список рекомендованих до подачі документів, які братиме до уваги конкурсна комісія: 

 • характеристики, рекомендації з попередніх місць роботи;
 • інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки;
 • фотографії та відеоматеріали робіт. 

Надати рекомендовані документи можна, долучивши їх на електронних носіях до основного пакету документів.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент/-ка. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 17:00 год  08 серпня 2019 р. включно за поштовою адресою: м. Львів вул. Городоцька, 36 (приймальня) та на електронну адресу [email protected] (скан-копії всіх документів у форматі PDF з темою листа “конкурс”).

Дата і місце проведення конкурсу: 09 серпня 2019 року у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (м. Львів, вул. Городоцька, 36, другий поверх, приймальня).

Конкурс проводиться у два етапи:

– перший етап – розгляд документів, поданих претендент-/ка-ми: 09 серпня 2019 р. о 10:00 у приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. 

– другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників та учасниць конкурсу у формі співбесіди: 09 серпня 2019 р. об 11:00 у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. 

Інформація про перемож-ця/ницю конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу.

За довідками щодо умов участі у конкурсі звертатись за тел.: (032) 233-31-85 (пн-пт з 14:00 до 18:00) або за електронною адресою: [email protected].

Інформація для не львів’ян: театр не забезпечує житлом переможців та переможниць конкурсу. Витрати на проїзд та проживання під час конкурсу – за рахунок претендентів та претенденток.

Дізнатись більше про театр Лесі та про плани роботи театру на театральний сезон “страх – стьоб – емансипація” 2019-2020 роки можна на сайті театру – teatrlesi.lviv.ua