Репертуар театру Лесі — 02-08.01.2023

Що подивитись в театрі Лесі в перший тиждень 2023-го року?

5 січня, 18:00

ФІЛОКТЕТ. АНТИЧНИЙ РЕЙВ

За п’єсами Софокла та Гайнера Мюллера

В основі ідеї вистави — процес створення міту та способи його деконструкції. А в центрі сюжету — герой війни, якого вкусила отруйна змія. Його рана гоїться і гниє — і тхне так, що ніхто не може бути поруч. Герой страждає від самотності на безлюдному острові, куди його відправили через його поранення. Певної миті настає момент істини — герой постає перед вибором: допомогти виграти війну тим, хто його відправив на острів, або залишитись на безлюдних берегах у гордій самотності.

Вистава «Філоктет. Античний рейв» перемогла на Міжнародному театральному фестивалі-премії «ГРА» одразу у трьох номінаціях: «Краща камерна вистава», «Краща жіноча роль» (Оксана Цимбаліст) та «Краща чоловіча роль» (Василь Сидорко). Також ця вистава увійшла до шорт-ліста Шевченківської премії 2023.

Вікове обмеження: 18+
Локація: мала сцена театру Лесі
Тривалість: 110 хвилин без антракту

👉 Квитки тут

8 січня, 17:00

ГАЛДАМАШ

Апокаліптична мольфа за п’єсою «Екологічна балада» Ольги Мацюпи

Це історія про людей, які хочуть жити своє тихе життя у своєму маленькому світі. Дивитись телевізор, валити ліс, досягати успіху і щиро любитися. Однак усе в цім світі пов’язане. За усе доведеться платити. Зокрема, за свої дії. У маленькому світі може трапитись маленький апокаліпсис. І, хочете вірте, а хочете ні, але рано чи пізно Лісоруби зійдуть зі стін Будинку побуту в Коломиї і скажуть: «око за око!» — і їм не буде чим заперечити. Бо це найчесніша у світі формула.

Вікове обмеження: 18+
Локація: мала сцена театру Лесі
Тривалість: 100 хвилин без антракту

👉 Квитки тут

У випадку повітряної тривоги події буде призупинено. У театрі розташоване укриття.