Репертуар театру Лесі — 06.02-12.02.2023

Цього тижня в театрі Лесі:

8 лютого, 18:00

ФІЛОКТЕТ. АНТИЧНИЙ РЕЙВ

За п’єсами Софокла та Гайнера Мюллера

Отруйна змія вкусила героя війни за ногу. Рана не гоїться, гниє і смердить так, що ніхто не може перебувати поруч. Героя війни ізолюють на острові, де він страждає від фізичного болю, самотності і комплексу жертви. Але настає момент, коли всі розуміють: без нього війна не завершиться. Герой повинен вирішити: залишитися страждати на острові, чи повернутись і допомогти тим, хто його сюди запроторив.

Вікове обмеження: 18+
Локація: мала сцена
Тривалість: 110 хвилин без антракту

👉 Квитків не залишилось


10 лютого, 18:00

ГАЛДАМАШ

Апокаліптична мольфа

Хочете вірте, хочете ні, а одного разу Лісоруби зійдуть зі стін Будинку побуту в Коломиї і скажуть: «Око за око» — і не буде що їм заперечити, бо це — найчесніша у світі формула.

Вікове обмеження: 18+
Локація: мала сцена
Травалість: 100 хвилин без антракту

👉 Квитки тут


11 лютого, 17:00

УЯВНІ МАРШРУТИ ЛЬВОВОМ

Імерсивна вистава-гра для 10 глядачів та глядачок

Уявні маршрути Львовом — це інтимний перформанс, який через гру у піску досліджує перетини львівських історій та урбаністичних асоціацій. Апелюючи до середньовічного жанру ітінерарій (докладних паломницьких текстів та ілюстрацій) і містеріального театру, «Уявні маршрути Львовом», підважують їх, концентруючись на сучасних темах міської екології, історії місцевих громад та дис/утопічного майбутнього.

Локація: галерея сценографії
Тривалість: 60 хвилин

👉 Квитки тут


12 лютого, 17:00

ЛЮДИ

Інструкція до вжитку на одну дію

Інколи здається, що у світі немає нічого складнішого за людські стосунки. От наприклад – Йозеф. Чоловік переживає не найкращий період свого життя. Колись успішний і впливовий – тепер занедбаний, стомлений і нібито хворий. Йозеф страждає. Бідолашний Йозеф! Страждає від усіх цих невдячних, пихатих, поверхневих людей. Вам, може, навіть стане його шкода. Саме в цей момент варто згадати, що людські стосунки будуються з двох боків…

Локація: велика сцена
Тривалість: 80 хвилин

👉 Квитки тут


У випадку повітряної тривоги вистава зупиняється. В театрі розташоване укриття.