Репертуар театру Лесі — 10-16.04.2023

Цього тижня у Театрі Лесі: імерсивна вистава-гра, прем’єра і постдокументальний мюзикл.


12 квітня, 18:00
УЯВНІ МАРШРУТИ ЛЬВОВОМ

Імерсивна вистава-гра

Уявні маршрути Львовом — це інтимний перформанс, який через гру у піску досліджує перетини львівських історій та урбаністичних асоціацій. Річковий пісок Полтви та óбрази на ньому стануть відправними точками у фантазійній подорожі учасників та учасниць, які зануряться в уявний світ Львова через водну стихію, точніше її відсутність.

Локація: Галерея Сценографії
Квитків на 12 квітня не залишилось.

👉 Обрати квитки на покази у травні можна тут

 


14 квітня, 18:00
ЗАВТРА В ТОЙ САМИЙ ЧАС
ПРЕМ’ЄРА
ЄДИНИЙ ПОКАЗ У КВІТНІ

Театральна трупа збирається на репетиції. Вона має поставити комедію Арістофана «Лісістрата» про жінок Еллади, які вирішили примусити своїх чоловіків скласти зброю і таким чином зупинити десятилітню війну між Спартою та Афінами.

Актори і актриси приміряють до себе і реалій своєї країни, в якій також десятий рік триває війна, роль головної героїні й інших персонажів п’єси. В обставинах сучасної України Лісістрата потрапляє в ситуації, де обирає інші способи боротьби, ніж героїня Арістофана, оскільки припинити цю війну, склавши зброю, неможливо.

Вікове обмеження: 18+
Локація: Велика Сцена
Тривалість: 2 години з антрактом

👉 Квитки тут

 


15 квітня, 18:00
146 ЗІРОК, ВИДИМИХ НЕОЗБРОЄНИМ ОКОМ

Постдокументальний мюзикл

Вистава про страх бути собою і страх іншості. Про суспільні рамки, які дуже часто більше нагадують лещата. Про поняття норми — ніби й універсальне, але до болю суб’єктивне. Але якими міцними не були б лещата норм, якими сильними не видавались би страхи — головне не піддаватись, не боятись. Адже зірки в небі запалюються і вказують шлях. І треба триматись обраного курсу, які би шторми не тряплялись на шляху.

Вікове обмеження: 18+
Локація: Мала Сцена
Тривалість: не довше 146 хвилин

👉 Квитки тут

 


24/7
АУДІОСЦЕНА ТЕАТРУ ЛЕСІ

Театр у твоїх навушниках

Сучасна драматургія в аудіоформаті у виконанні акторів та акторок Театру Лесі.

Аудіосцена театру Лесі — це доступність сучасного театру в будь-який час, адже вона дає нагоду слухати п’єси у акторському виконанні будь-коли — дорогою на роботу, вдома чи на березі моря. Вистава починається тоді, коли захочуть глядачі — варто лише натиснути кнопку «play».

👉 Обрати зручну платформу і послухати аудіоп’єси можна тут

👉 Поаплодувати акторам і акторкам, а також отримувати нові аудіоп’єси першим/першою можна тут

 


Інші новини: