АУДІОСЦЕНА ТЕАТРУ ЛЕСІ

аудіоп'єси за текстами сучасних драматургів та драматургинь

Аудіосцена Театру Лесі — це нагода слухати українську драматургію у виконанні акторів та акторок театру Лесі Українки на зручних для вас платформах.

Наразі у вільному доступі є 11 аудіоп’єс:

«Мій друг, чорний ельф»створена за текстом драматурга Андрія Бондаренка і за режисурою Дениса Федєшова. Її можна послухати у виконанні Василя Колісника та Андрія Кравчука:


«Ма, болить»створена за текстом Юрія Вовкогона і Григорія Семенчука і за режисурою Василя Колісника. Її можна послухати у виконанні Назара Бонящука, Андрія Кравчука, Ростислава Колачника, Сергія Литвиненка, Михайла Понзеля, Володимира Левінця, Тетяни Шелельо, Світлани Федєшової:


«Атомна русалка»створена за текстом драматурга Андрія Бондаренка і за режисурою Василя Колісника. Її можна послухати у виконанні Юрія Курило, Володимира Левінця, Наталі Мазур, Ісабель Меркулової, Тетяни Шелельо:


«Моє пекло»створена за текстом сценаристки та драматургині Оксани Савченко і за режисурою Сергія Литвиненка. Її можна послухати у виконанні Влада Білоненка, Марти Божик, Катерини Кудлач, Олександра Петрини, Оксани Цимбаліст:


«Море залишиться»створена за текстом драматурга Олега Михайлова і за режисурою Сергія Климця. Її можна послухати у виконанні Анастасії Іванес, Андрія Кравчука, Ростислава Колачника, Анастасії Лісовської:


«Марафон «російська рулетка»створена за текстом драматургині Катерини Пенькової і за режисурою Андрія Кравчука. Її можна послухати у виконанні Олени Крилової:


«Повітряна тривога»створена за текстом драматурга та перформера Дена Гуменного і за режисурою Влада Білоненка. Її можна послухати у виконанні Андрія Кравчука та Андрія Росчіса:


«Я, війна і пластикова граната» — створена за п’єсою драматургині й театральної діячки Ніни Захоженко та за режисурою Андрія Кравчука. Ця п’єса звучить голосами Миколи Берези, Влада Білоненка, Назара Бонящука, Наталії Мазур, Ісабель Меркулової, Михайла Понзеля, Василя Сидорка і Тетяни Шелельо:


«Як моя мама зіграла в російську рулетку» — аудіоп’єса драматургині та докторки політичних наук Людмили Тимошенко у режисурі та виконанні Тетяни Фролової:


«Садити яблуні» — аудіоп’єса, створена за одноіменним текстом драматургині Ірини Гарець у режисурі Василя Колісника та виконанні Анастасії Перець.


«Як говорити з мертвими» — аудіоп’єса за одноіменною п’єсою Анастасії Косодій та у режисурі Світлани Ілюк.

Ролі виконували: Віра Ганчар, Світлана Ілюк, Ростислав Кузик.

Також аудіоп’єси можна слухати на:


«Аудіосцена театру Лесі — це доступність сучасного театру в будь-який час, адже вона дає нагоду слухати п’єси у акторському виконанні будь-коли — дорогою на роботу, вдома чи на березі моря. Вистава починається тоді, коли захочуть глядачі — варто лише натиснути кнопку “play”.

Аудіосцена — це один з інструментів взаємодії театру і глядачів. А також нагода не втрачати зв’язок між театром та аудиторією — і не тільки місцевою, зі Львова, а й з усієї України та навіть інших країн», — каже Василь Колісник, актор театру Лесі та продюсер Аудіосцени театру Лесі.


Якщо тобі подобаються наші подкаст-перформанси і ти хотів/хотіла б, щоб вони виходили частіше, то підтримай нас своїм донатом тут.


Прем’єра Аудіосцени відбулась 1 березня 2023 року