АУДІОСЦЕНА ТЕАТРУ ЛЕСІ

аудіоп'єси за текстами сучасних драматургів та драматургинь

Аудіосцена Театру Лесі — це нагода слухати українську драматургію у виконанні акторів та акторок театру Лесі Українки на зручних для вас платформах.

Наразі у вільному доступі є п’ять аудіоп’єс:

«Повітряна тривога»створена за текстом драматурга та перформера Дена Гуменного і за режисурою Влада Білоненка. Її можна послухати у виконанні Андрія Кравчука та Андрія Росчіса:


«Я, війна і пластикова граната» — створена за п’єсою драматургині й театральної діячки Ніни Захоженко та за режисурою Андрія Кравчука. Ця п’єса звучить голосами Миколи Берези, Влада Білоненка, Назара Бонящука, Наталії Мазур, Ісабель Меркулової, Михайла Понзеля, Василя Сидорка і Тетяни Шелельо:


«Як моя мама зіграла в російську рулетку» — аудіоп’єса драматургині та докторки політичних наук Людмили Тимошенко у режисурі та виконанні Тетяни Фролової:


«Садити яблуні» — аудіоп’єса, створена за одноіменним текстом драматургині Ірини Гарець у режисурі Василя Колісника та виконанні Анастасії Перець.


«Як говорити з мертвими» — аудіоп’єса за одноіменною п’єсою Анастасії Косодій та у режисурі Світлани Ілюк.

Ролі виконували: Віра Ганчар, Світлана Ілюк, Ростислав Кузик.

Також аудіоп’єси можна слухати на:


«Аудіосцена театру Лесі — це доступність сучасного театру в будь-який час, адже вона дає нагоду слухати п’єси у акторському виконанні будь-коли — дорогою на роботу, вдома чи на березі моря. Вистава починається тоді, коли захочуть глядачі — варто лише натиснути кнопку “play”.

Аудіосцена — це один з інструментів взаємодії театру і глядачів. А також нагода не втрачати зв’язок між театром та аудиторією — і не тільки місцевою, зі Львова, а й з усієї України та навіть інших країн», — каже Василь Колісник, актор театру Лесі та продюсер Аудіосцени театру Лесі.


Допрем’єрні вистави Аудіосцени першими почують наші патрони та патронки. Долучайся, підтримуй Театр Лесі і отримуй бонуси.


Прем’єра Аудіосцени відбулась 1 березня 2023 року