Репертуар театру Лесі — 19.12-25.12

Цього тижня у театрі Лесі відбудеться показ вистави «Філоктет. Античний рейв».

Виставу створено за п’єсами Софокла та Гайнера Мюллера. В основі ідеї постановки — процес створення міту та варіанти його деконструкції. А у  центрі сюжету — герой війни, якого вкусила отруйна змія. Його рана не гоїться і гниє — так, що ніхто не може бути поруч. Героя відправляють на безлюдний острів, де він страждає від болю, самотності та комплексу жертви. Тим часом на континенті війна триває надалі — і в певну мить настає момент істини, коли всі розуміють: без героя, цієї війни не виграти. Герой повинен вирішити: залишитись на острові в обіймах страждань, чи повернутись і допомогти тим, хто його вигнав.

Режисер постановки — Дмитро Захоженко.

Діють: Василь Сидорко (Ерос), Оксана Цимбаліст (Афродіта), Василь Колісник (Зевс), Сергій Литвиненко (Діоніс), Андрій Росчіс (Арей), Михайло Понзель (Аїд), Андрій Кравчук (Гермес).

Вистава «Філоктет. Античний рейв» — переможниця Міжнародного театрального фестивалю-премії «ГРА» одразу у трьох номінаціях: «Краща камерна вистава», «Краща жіноча роль» (Оксана Цимбаліст) та «Краща чоловіча роль» (Василь Сидорко).

Також ця вистава ввійшла до короткого списку Шевченківської премії 2023.

Показ відбудеться 23 грудня о 17:00.

Локація: мала сцена.

Вікове обмеження: 18+

Квитки тут

У випадку повітряної тривоги вистава припиняється. В театрі розташоване укриття.