Репертуар театру Лесі — 30.01-05.02.2023

Прем’єра, останній показ у сезоні та вистава про рівність: що дивитись в театрі Лесі цього тижня

3 лютого, 18:00

ПРЕМ’ЄРА

АҐОРА

питання про післязавтра

«Я проста людина і нічого не вирішую». Яка небезпека стоїть за цією, поширеною серед наших громадян, думкою? Чому, власне, вона поширена серед наших громадян? Припускаємо, тому, що це дуже зручна позиція. Комфортно вмостившись десь «поза політикою», ми тішимо себе надіями на швидку перемогу і повоєнне процвітання країни. Надія — рятівне коло чи підступний манівець?

Вікове обмеження: 18+
Локація: мала сцена
Тривалість: 80 хвилин

Квитки тут

4 лютого, 17:00

ОСТАННІЙ ПОКАЗ У ЦЬОМУ СЕЗОНІ

БАБА ПРІСЯ

за п’єсою Павла Ар’є «На початку і наприкінці часів»

Це вистава про родину, яка попри все залишилась жити у Чорнобильській зоні відчуження — на зламі епох, на зламі реальностей. Бо це їхня земля. І усе, що над нею, під нею та на ній — від зелених чоловічків, таємної гілки метро і пам’яті поколінь до грибів та іншого чарзілля — усе їхнє. Навіть радіація, здається, також стала їхньою.

«Баба Пріся» — це вистава, яка чи не найдовше залишається у репертуарі театру Лесі. Її прем’єра відбулась ще в лютому 2015 року. Однак з того часу кожен показ «Баби Прісі» збирає майже повну або повну велику залу театру Лесі Українки.

4 лютого 2023 відбудеться останній показ вистави у цьому сезоні. Також це буде останній показ у «золотому» акторському складі, який не змінювався протягом кількох років.

Вікове обмеження: 18+
Локація: велика сцена
Тривалість: 120 хвилин

Квитки тут

5 лютого, 17:00

146 ЗІРОК, ВИДИМИХ НЕОЗБРОЄНИМ ОКОМ

постдокументальний мюзикл

«Сакральна» норма, якій ми з усіх сил стараємось відповідати, все більше нагадує прокрустове ложе, що не вміщає найціннішого. Натомість воно переповнене страхами, найбільший з яких — страх бути собою.
Чому ми так сильно хочемо втиснутись в шпарину норми, безжально обрізаючи частини, що не вміщаються?

Вікове обмеження: 18+
Локація: мала сцена
Тривалість: не довше 146 хвилин

Квитки тут

У випадку повітряної тривоги вистава зупиняється. У театрі розташоване укриття.