Що цікавенького у травні?

Про події в травні3, 16, 30/05 – Театр Лесі і таємні кімнати. Онлайн-екскурсія. Ми покажемо ті місця, де не ступала нога глядача і, навіть, декого із працівників театру. А ще піднімемося на дах Театру Лесі Українки. Для цього вам не доведеться ставати руферами (такі собі переваги діджітал-формату).

7/05 – Мої родичі та інші покидьки. Онлайн-трансляція вистави (18+) – вистава про дефіцит, рекет та радянщину з легким присмаком дискотеки 80-х. Показ відбуватиметься в рамках фестивалю від Театру “І люди, і ляльки”.

14/05 – Timetravellers. Онлайн-трансляція вистави (16+) – вистава про Міністерство мандрівників у часі, парадокси і холодильник “Донбас”.

21/05 – Люди. Онлайн-трансляція вистави – вистава про те, як один чоловік втомився від людей і вирішив сидіти в чотирьох стінах (if you know what i mean).

28/05 – Перетворення. Онлайн-трансляція вистави – вистава з архіву театру, якої ви уже ніколи не побачите на сцені (плак-плак). Історія про те, як режисер Артем Вусик зрозумів Франца Кафку без слів.

P.S. Ходять чутки, що якщо в Театру Лесі буде 100 підписників на Patreon, то карантин швидше закінчиться. Долучайся! Тобі ж теж набридло сидіти вдома ?!