Театр Лесі оголошує конкурс на посаду завідувача музичної частини

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

– заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та контактний телефон;
– заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою (бажано фото 3х4);
– копія документа, що посвідчує особу,
– витяг з трудової книжки (за наявності);
– копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським академічним драматичним театром імені Лесі Українки та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію (наприклад: інформацію стосовно своєї додаткової освіти, досвіду роботи (CV), професійного рівня (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, CD та DVD-
записи тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 30 липня 2018 року включно за поштовою адресою: м. Львів вул. Городоцька,36 (приймальня) та при можливості на електронну адресу [email protected] (у форматі PDF).

Дата і місце проведення конкурсу: 07.08.2018 р., Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки (м. Львів, вул. Городоцька, 36).

Конкурс проводиться у два етапи:

– перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 07 серпня 2018 р. о 11:00 год. у приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36;
– другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу у формі співбесіди: 07 серпня 2018 р. о 12:00 год. у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36 (початок реєстрації – о 11:30).

За довідками щодо умов участі у конкурсі звертатись за тел.: 233-31-85 або за електронною адресою: [email protected]

Інформація для не львів’ян: театр житлом не забезпечує.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.