Театр Лесі оголошує конкурс на посади акторів

Дорогі колеги!

Раді повідомити, що Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголошує конкурс на заміщення двох вакантних посад артистів драми другої категорії.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

У зв’язку з поточною гендерною ситуацією в трупі увага конкурсної комісії в першу чергу
буде сфокусована на відбір акторів чоловіків.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

– заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову
адресу та контактний телефон;
– заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною
фотокарткою (бажано фото 3х4);
– копія документа, що посвідчує особу,
– витяг з трудової книжки (за наявності);
– копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
– творче резюме, портфоліо.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію (наприклад: інформацію стосовно своєї додаткової освіти, досвіду роботи (CV), професійного рівня (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуарний лист, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, CD та DVD-записи тощо).

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським академічним драматичним театром імені Лесі Українки та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 26 липня 2018 року включно за поштовою
адресою: м. Львів вул. Городоцька,36 (приймальня) та при можливості на електронну адресу [email protected] (у форматі PDF).

Дата і місце проведення конкурсу: 01 серпня 2018 р., Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки (м. Львів, вул. Городоцька, 36).

Конкурс проводиться у два етапи:
– перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 01 серпня 2018 р. о 11:00 год. у приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36;
– другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу у формі творчого іспиту: 01 серпня 2018 р. о 14:00 год. у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (велика сцена) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36 (початок реєстрації – о 12:00).

Для творчого іспиту рекомендуємо підготувати:
– монолог з творів, написаних не раніше 1980 року;
– вірш;
– пісню;
– сучасний танець/пластичний етюд.

За довідками щодо умов участі у конкурсі звертатись за тел.: 233-31-85 або за електронною адресою: [email protected]

Інформація для не львів’ян: театр житлом не забезпечує.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.